- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Гала-вечір Таеквондо - центральна подія майбутнього міжнародного турніру

15 Жовтня 2019 (21:10)

19-20 жовтня столиця Прикарпаття прийматиме Міжнародний турнір «Open cup of Ivano-Frankivsk city 2019 Taekwon-Do I.T.F.». Понад 250 учасників прибудуть з різних областей України, а також із Молдови. Центральною подією міжнародних змагань стане Cвято Таеквон-до. Запрошуємо Вас відвідати Гала-вечір «Open cup of Ivano-Frankivsk city 2019 Taekwon-Do I.T.F.», який відбудеться 19 жовтня 2019 року за адресою cпорткомплексу на вул. Симоненка 13. Гала-вечір триватиме з 18:00 до 20:00.

«Гала-вечір поєднає видовищні поєдинки Таеквон-до, вітальні слова партнерів та  колоритну концертну програму за участі Національного академічного ансамблю «Гуцулія», - розповідає організатор змагань, Голова Івано-Франківського обласного осередку ВАСТ, головний суддя турніру Андрій Данищук. – Чекаємо багато гостей. Тож це хороша нагода для наших вихованців, а також спортсменів з інших областей та з-за кордону відчути бойовий дух Гуцульщини - краю, де карпатські гори сягають зірок, неповторні люди бережуть свої традиції, а спортсмени черпають свою силу та бадьорість у чарах природи!».
Програма гала-вечора передбачає фінальні поєдинки з формальних вправ серед володарів чорних поясів та товариську зустріч (командний спаринг-мацогі), в якому спортсмени команд України та Молдови змагатимуться стінка на стінку 3×3.
Змагання 19-20 жовтня відбуватимуться в спортивному залі Муніципального фізкультурно-оздоровчого центру за сприяння Департаменту молодіжної політики та спорту міської ради та за підтримки міського голови Руслана Марцінківа.  

Для акредитації журналістів на Гала-вечір «Open cup of Ivano-Frankivsk city 2019 Taekwon-Do I.T.F.» звертайтеся за телефоном: 0504332864 Ольга Тишко.

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.