- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Обласна першість з вільної боротьби

03 Березня 2010 (15:45)

У Калуші завершився чемпіонат області з вільної боротьби. Поєдинки проходили у спорткомплексі "Сокіл".

Змагання відбувалися у особистій першості. За нагороди сперечалися близько 130 спортсменів 1993-1994 років народження з Калуського, Коломийського, Галицького, Городенківського, Тлумацького, Надвірнянського, Снятинського районів та Івано-Франківська.

Серед хлопців чемпіонами стали Андрій Свирид з Калуша (вагова категорія до 42 кг), Назар Скоропанюк з села Джурів Снятинського району (46 кг), Богдан Білейчук з Джурова (50 кг), Володимир Саламаха теж з Джурова (54 кг), Василь Гундерук з Коломиї (58 кг), Василь Заграновський з Коломиї (63 кг), Богдан Кава з Калуша (69 кг), Георгій Джапарідзе з Бурштина (76 кг), Андрій Григорчук з Коломиї (85 кг), Андрій Савчак з Калуша (100 кг).

Золоті нагороди серед дівчат взяли Вікторія Руданець з Калуша (38 кг), чемпіонка Європи Ілона Семків з Долини (40 кг), Марія Ільчишин з Коломийського району (43 кг), Марія Наконечна з Калуша (46 кг), Ірина Олійник з Долини (49 кг), Вікторія Харук з Калуша (52 кг), Христина Береза з Калуша (56 кг), Христина Труш з Калуша (60 кг), Наталія Пирожук з Надвірної (65 кг).

Турнір був відбором до республіканської першості. Як каже тренер Орест Яковина, наші спортсмени зараз готуються до чемпіонату України, який запланований у Хмельницькому.

 
Коментарі
31. 3 .2010 (01:16) Igorok
Дискримінація Снятинського району! - у 2-у абзаці у переліку районів його немає. А у 3-у абзаці згадуються 3 переможці із села Джурів Снятинського р-н. У ВК до 54 кг переможець не Ігор Саламаха - Володимир Саламаха, то щей передрукували на сайті АСБУ.
6. 4 .2010 (16:58) Гість
Дякую за сигнал. Виправив. Насправді, коли береш інформацію в телефонному режимі, такі помилки можуть траплятися. Автор замітки

1. 2 .2017 (22:18) Kretel
буває

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.