- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Свято Таеквон-До І.Т.Ф: кубки, медалі та незабутні емоції

21 Жовтня 2019 (15:34)

В Івано-Франківську завершився дводенний марафон з Таеквон-До І.Т.Ф., який проходив 19-20 жовтня під назвою «Open cup of Ivano-Frankivsk city 2019». Загалом у міжнародних змаганнях взяли участь близько 250 учасників з 4 регіонів України та збірна команда Молдови. Місцевій команді "Danyshchuk team" вдалось вибороти перше загальнокомандне місце (франківці здобули 24 золоті нагороди). Боротьба тривала до останньої хвилини, у якій команда клубу «Тонг-Іл» з Дніпра завоювала друге місце з результатом 23 золоті нагороди. Замкнула трійку призерТаеків команда з Молдови з 17 золотими трофеями.
Дані змагання під патронатом міського голови Івано-Франківська Руслана Марцінківа були головною подією обласного осередку Всеукраїнської асоціації спортсменів Теквон-до І.Т.Ф. у 2019 році. У перший день змагались діти віком від 6 до 13 років, у другий день - юніори, дорослі та ветерани. «Щиро дякую всім колегам по Таеквон-До: Президенту всеукраїнської асоціації спортсменів Таеквон-До І.Т.Ф. Моргошії Онісе, Головному тренеру клубу "Тонг-Іл" Шумову Артему, Голові Київського осередку ВАСТ Огньову Юрію Юрійовичу, та нашим гостям з-за кордону, зокрема, Президенту федерації Таеквон-До І.Т.Ф. Молдови Спетару Юріє за те, що відвідали наш турнір», - підсумовує результати голова оргкомітету змагань Андрій Данищук.
Родзинкою міжнародного турніру став Гала-вечір, який 19 жовтня вдало поєднав і фінальні спортивні поєдинки (фінал із формальних вправ туль серед володарів чорних поясів 1 дану та командний спаринг-мацогі між командами України та Молдови), і вітальні слова поважних гостей, і колоритні виступи артистів. Для усіх без винятку присутніх відкриттям стала міфо денс опера «ОЛЕ» Національного академічного ансамблю пісні і танцю «Гуцулія». Таким чином учасники дійства відчули бойовий дух Гуцульщини, красу якої не переповісти словами. Однак глядачі побачили її у барвистій ноші гуцулів, у гуцульській силі духу, буйності і веселості опришків, у побуті і звичаях гуцулів, в їхніх обрядах, переказах і співанках. «З гордістю можу сказати, що нам вдалось з цього турніру зробити справжнє свято Таеквон-До, - продовжує голова оргкомітету Андрій Данищук, - адже те дійство, яке відбувалось під час Гала-вечору, надовго закарбується в пам`яті всіх учасників. Багато людей плідно працювали, старалась, щоб змагання пройшли на найвищому рівні».

ФОТО

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.