- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Сьогодні пройде засідання круглого столу щодо нагородження "Воїн року-2019".

21 Листопада 2019 (14:08)
21 листопада 2019 року , відбудеться засідання круглого столу, присвячене щорічній церемонії нагородження єдиноборців Прикарпаття "Воїн року"-2019.

До участі запрошуються президентів та тренерів міських і обласних федерацій, клубів, секцій,ГО та осередків.

Організаторами заходу виступають, автор ідеї старший тренер-викладач ДЮСШ №3 Ігор Йосипів і Яців Ярослав Миколайович декан факультету фізичного виховання та спорту Прикарпатського Національного університету ім. Василя Стефаника.

За круглим столом планують обговорити питання та пропозиції щодо визначення найкращих спортсменів року.
За словами Ігора Йосипіва, основна мета заходу, який пройде під девізом "В єдності - сила!" – здружити та об'єднати під одною ідеєю усіх спортсменів,президентів та тренерів .

Переможців обиратимуть у номінаціях: "Кращий спортсмен" (діти до 10 років, молодші юнаки,юнаки, кадети, юніори, молодь і дорослі), "Кращий меценат", "Кращий тренер" «Best of the Best” та основна нагорода- "Воїн року"-2019р.

Критеріями оцінювання слугують виступи на Олімпійських іграх, чемпіонатах та кубках світу і Європи, чемпіонатах та кубках України, Міжнародних турнірах,міських та обласних чемпіонатах та кубках, всеукраїнських турнірах та інших змаганнях.

Круглий стіл відбудеться в ресторані "Фонтуш" (вул. Чорновола, 82).
Щиро запрошуємо приєднатися до нашої сім’ї єдиноборців тих,хто ще жодного разу не подавав своїх спортсменів до нагородження !

За детальнішою інформацією та реєстрацією на церемонію,можна звертатись до голови ради-Ігоря Йосипіва (тел. - 099-92-305-92),
e-mail - igor.tkdwtf@ukr.net
 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.