- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Василь ТАТАРИН: "Айкідо Йосінкан – це мистецтво взаємоповаги і гармонії"

03 Грудня 2019 (12:00)

Івано-Франківська Федерація Айкідо Йосінкан запрошує на черговий навчально-атестаційний семінар за участі майстрів найвищого рівня, а саме володаря 5-го Дану Айкідо Йосінкан, сенсея Олександра Олеговича Козловського та володаря 4-го Дану Айкідо Йосінкан, сенсея Ольги Володимирівни Козловської, що триватиме в період з 7-го по 8-ме грудня в Івано-Франківську.

Поважні гості завітають до нашого міста вдруге, адже попередній семінар за участі сенсеїв високого рівня викликав чималий ажіотаж серед шанувальників Айкідо Йосінкан.

"Наш перший семінар, який проходив 28-29 вересня, отримав багато схвальних відгуків від вихованців та їх батьків і видався дійсно надзвичайно захоплюючим та інформативним, - розповідає президент Івано-Франківської Федерації Айкідо Йосінкан Василь ТАТАРИН. - Оскільки це був перший візит гостей настільки високого рівня, учні мали можливість вперше на собі відчути атмосферу Айкідо разом з майстрами нашого виду спорту та не лише зрозуміти принципи, а вдосконалити форму технік. В особливому захваті були наші юні вихованці, з якими своїми знаннями ділилась сенсей Ольга Володимирівна Козловська. Велика кількість нових вправ та технік Айкідо Йосінкан, а також, звісно, і рухливих ігор не залишила нікого байдужим, а діти залишали татамі з палаючими від захоплення очима. Не менш щасливими були і батьки, які спостерігали за юними спортсменами, які роблять свої чи не перші кроки на татамі".

З часу минулого семінару минуло вже два місяці. Втім, робота спортсменів над самовдосконаленням не припинялась ні на мить.

"Варто розуміти, що перший семінар дав величезний поштовх для розвитку нашого доволі молодого осередку Айкідо Йосінкан в Івано-Франківську. І сприяв тому, що вже через два місяці наша Федерація спільно з Академією традиційних самурайських бойових мистецтв Айкібудзюцу вирішили провести вже наступний, ІІ Навчально-атестаційний семінар Айкідо Йосінкан. Особливістю даного семінару є те, що учні нашої федерації зможуть не тільки почерпнути нові знання і тонкощі такого бойового мистецтва як Айкідо, але і за підсумки довгих місяців тренувань показати свої вміння та здати іспити на чергові учнівські ступені (кю). Тому як діти, так і дорослі інтенсивно готувалися до цих іспитів та очікують їх з нетерпінням. Це дуже відповідальна для них подія, адже існують строгі вимоги для присвоєння чергових ступенів, а іспити прийматимуть одразу два майстри найвищого рівня," – підсумував Василь ТАТАРИН.

Тож найближчих вихідних Івано-Франківськ прийматиме ІІ масштабний семінар з Айкідо Йосінкан. Дводенний семінар традиційно пройде у двох вікових категоріях – діти і підлітки та дорослі. Заняття проходитимуть у Муніципальному центрі дозвілля за адресою вул. Набережна, 42.

Розклад ІІ Навчально-атестаційного семінару Айкідо Йосінкан:
7 грудня (субота)
11:00 – 12:15 діти
12:30 – 13:45 діти
17:00 – 18:30 підлітки та дорослі
18:45 – 20:15 підлітки та дорослі

8 грудня (субота)
10:00 – 11:15 діти
11:30 – 12:45 діти (атестація)
16:00 – 17:30 підлітки та дорослі
17:30 – 19:00 підлітки та дорослі (атестація)

Довідки за телефоном: 097 914 25 71 (Василь Татарин, президент Івано-Франківської Федерації Айкідо Йосінкан)

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.