- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Успішний виступ франківських таеквондистів на "Night of Champions"

05 Вересня 2020 (09:57)

У серпні 2020 року спортсмени Івано-Франківського обласного осередку Всеукраїнської асоціації спортсменів Таеквон-До І.Т.Ф. приймали участь у міжнародному оналайн турнірі з Таеквон-До "Ніч Чемпіонів".
Організатором змагань була Федерація Таеквон-До І.Т.Ф. Аргентини. Збірна Аргентини є визнаним лідером світового Таеквон-До, на останньому мундіалі вони впевнено здобули перше загальнокомандне місце. У турнірі взяли участь представники 15 країн світу, близько 300 учасників кваліфікацією не нище синього поясу.

Змагання проходили в розділі Таеквон-До: формальні вправи - Туль. Учасникам необхідно було зняти на відео 1 формальну вправу відповідно до рівня свого поясу. Турнір проходив на протязі серпня щонеділі о 22:00 в прямому ефірі на "YouTube" каналі. Фінали всіх категорій відбулись 30 серпня. Всеукраїнську асоціацію спортсменів Таеквон-До І.Т.Ф. представляли 8 спортсменів. Софія Мовчан (12 років), Манюх Олексій (17 років) та Тарновська Юлія (18 років) нажаль зазнали поразки у перших поєдинках, проте отримали чудовий досвід. Олексій Пасічняк та Остап Іванюк у віковій категорії 11-13 років, серед хлопців та дівчат володарів синіх та червоних поясів здобули бронзові нагороди.

На шляху до півфіналу кожен переміг 2 суперників. Олександр Микицей здобув срібло серед юніорів (14-17 років), володарів чорних поясів І дану. На шляху до фіналу здолав 3 суперників. Софія Кліщ здубула 1 місце і Корону Таеквон-До у віковій категорії 8-10 років, серед хлопців та дівчат володарів синіх та червоних поясів. Виграла 5 поєдинків, у кожному з рахунком 5:0. У змаганнях також взяв участь Голова Івано-Франківського обласного осередку Всеукраїнської асоціації спортсменів Таеквон-До І.Т.Ф. Андрій Данищук і здобув 1 місце і Корону Таеквон-До у одній з найпрестижніших категорій змагань, серед чоловіків (18-35 років), володарів чорних поясів ІV дану. Незважаючи на складний час пандемії Івано-Франківські спортсмени продовжують тренуватись і демонструвати свій високий клас на престижних турнірах прославляючи Україну. Загальнокомандний результат: 2 - золотих, 1 - срібна та 2 - бронзові нагороди. 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.