- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Прикарпатці перемагають на Кубку світу з кікбоксингу

12 Червня 2011 (14:12)

Одразу чотири нагороди привезли прикарпатські спортсмени з Кубка світу з кікбоксингу у версії WAKO. Змагання відбувалися в італійському місті Ріміні 3-5 червня.

Про виступ нашої команди кореспонденту sport.if.ua розповів заслужений тренер України Олег Соловей.

«На Кубку світу виступили близько 2000 учасників з 50 країн світу. У складі збірної команди України взяли участь четверо іванофранківців, — говорить Олег Соловей. — Поєдинки відбувались на десяти татамі і двох рингах. У вагових категоріях було по 20-30, а в деяких доходило до 45 чоловік. В середньому наші спортсмени провели по 4-5 поєдинків».

Стабільно високий рівень майстерності показує заслужений майстер спорту Катерина Соловей. У розділі лайтконтакт ваги до 55 кг вона провела чотири поєдинки, у всіх перемогла за одноголосним рішенням суддів 3:0, у фіналі не дала жодних шансів представниці Великобританії.

У цьому ж розділі у ваговій категорії до 60 кг найсильнішою стала Дзвенислава Токареква. Вона провела чотири переможних поєдинки, а у фіналі перемогла хорватку.

Золоту медаль також виборов Ігор Максименко (до 74 кг, лоу кік). Він провів п’ять переможних поєдинків і у фіналі був сильнішим за представника Польщі.

Наталя Когут завоювала срібло у вазі до 50 кг (лайтконтакт), після трьох перемог вона поступилася у фіналі господарці змагань, італійці.

До слова, усі четверо представників Прикарпаття на Кубку світу тренуються під Олега Солов’я, та представляють ДЮСШ№1 ФСТ «Україна». За словами нашого тренера, восени Катерина Соловей, Ігор Максименко та Дзвенислава Токарева планують взяти участь у чемпіонаті світу з кікбоксінгу WAKO у Македонії, який проходить раз у три роки. На цих змаганнях лише один спортсмен у своїй ваговій категорії представляє свою країну.

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.