- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Прикарпатські боксери виступили на чемпіонаті України в Сумах

11 Лютого 2010 (15:23)
В Сумах відбувається чемпіонат України з боксу. До цього міста з’їхались більше 200 спортсменів. Були там і представники Прикарпаття.

Перший  день турніру, 9 лютого, загалом був успішним для наших краян. Віталій Мерінов у категорії до 91 кг з рахунком 2:1 переміг Вадима Новопашина зі столиці. Євген Григоренко з Луганщини не витримав натиску Андрія Зевеняка (категорія до 81 кг, результат — 4:0). Невдача спіткала тільки Василя Хивчука у категорії до 75 кг. Сильнішим за нього був Віталій Григор’єв з Черкаської області.

Вчора, 10 лютого, проходили бої другого  дня турніру. Жереб звів прикарпатців з набагато досвідченішими суперниками. Андрій Зевеняк не витримав натиску одного з найперспективніших боксерів України Олександра Гвоздика з Харкова (0:5). Назар Калинюк у категорії до 69 кг поступився Дмитру Митрофанову, який вважається кращим боксером Чернігова.

Зовсім мало до перемоги залишилося іванофранківцю Віталію Мерінову. Йому в суперники дістався чемпіон Європи 2006 року, досвідчений Денис Пояцика з Полтави. Незважаючи на це, наш земляк впевнено тримався протягом усієї зустрічі, та у кінці далася взнаки втома, і суперник таки здолав його — 3:2.

У сумських змаганнях беруть участь усі провідні спортсмени нашої країни. Першість стала першим серйозним турніром після тривалого відпочинку. Практично у всіх вагових категоріях є серйозна конкуренція.

"Жереб  звів наших боксерів зі значно досвідченішими спортсменами, — розповів телефоном із Сум тренер Володимир Вострецов. — Але попри поразку, вони набралися хорошого досвіду, який буде в пригоді".

Сьогодні прикарпатці вирушили додому. У найближчих планах — виступ на чемпіонаті області, що відбудеться вже незабаром.

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.