- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Фінали турніру пам'яті Петра Мицика

18 Квітня 2010 (20:01)

В Івано-Франківську вшосте відбувся міжнародний боксерський турнір пам’яті майстра спорту Петра Мицика. Сьогодні боксери визначили найсильніших.

Боксували 11 пар. До фінальних поєдинків дійшли лише троє прикарпатських спортсменів: іванофранківці Володимир Марценюк, Любомир Озгович та Михайло Чебану з Тисмениці. Чебану став найсильнішим у другій групі вагової категорії до 69 кг.

Найуспішнішими стали боксери зі Львова. Одразу п’ятеро львів’ян боксували у фіналах. Троє взяли золоті нагороди. Ще три «золота» поїхали до Вінниці, два — до Донецька.

Як розповів кореспонденту sport.if.ua головний суддя змагання Олександр Кучерявий з Кривого Рогу, турнір пройшов на надзвичайно високому рівні. Він є старожилом цього змагання, адже вже побував на всіх шести турнірах. "З року в рік турнір пам’яті Петра Мицика розширює свою географію, — каже Кучерявий. — Подія вже не обмежується боксерами пострадянського простору. Цього разу до нас завітали гості з Польщі та Чехії. Рівень боксерів підвищується, а поєдинки є незмінно принциповими. Кожен такий турнір є дуже важливим. Боксери є ворогами тільки на рингу, а поза ним усі ми мали змогу спілкуватися та обмінятися досвідом і враженнями".

Склад пар та результати поєдинків ви можете переглянути на фото протоколу змагань (переможці виділені зеленим кольором).

Переможці шостого турніру пам’яті Петра Мицика

Назар Куротчин (Львів), 48 кг
Антон Кміть (Львів), 51 кг
Мартін Кубачек (Чехія), 57 кг (1 гр.)
Тигран Симонян (Донецьк), 57 кг (2 гр.)
Михайло Бохенюк (Львів), 60 кг
Дмитро Терещук (Вінниця), 64 кг
Олексій Атаманчук (Вінниця), 69 кг (1 гр.)
Михайло Чебану (Тисмениця), 69 кг (2 гр.)
Олександр Ганзуля (Київ), 75 кг
Денис Солоненко (Вінниця), 81 кг
Роман Чубей (Донецьк), +91 кг

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.