- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Борці самбо привезли сім медалей з Криму

15 Лютого 2010 (17:20)

На вихідних, 13-14 лютого, Севастополі відбувся Чемпіонат України з самбо та бойового самбо серед спортсменів 1990-1991 років народження. На турнір відправилась команда з Івано-Франківщини. Наші спортсмени одразу вибороли шість медалей.

Чемпіонами України стали Надія Кретова у категорії до 44 кг, Олена Куницька у категорії 48 кг, Марія Остапюк у категорії до 52 кг, а серед хлопців у категорії до 52 кг чемпіоном став Михайло Ілитчук.

Бронзові нагороди вибороли Ірина Луп’ян (до 44 кг), Лідія Гринишак та Микола Шовгенюк (48 кг). А у категорії понад 100 кг Ігор Костів посів п’яте місце. Усі медалісти — представники Надвірнянської СДЮШОР.

До речі, у активі надвірнянських спортсменів вже багато досягнень. Надія Кретова — чемпіон Європи та світу серед дівчат до 19 років, Марія Остапюк — третя у світі у тому ж віці. Михайло Ілитчук посідав друге місце у світі серед хлопців до 19 років.

Для Олени Куницької золото чемпіонату стало першим і вона виконала норматив майстра спорту України, розповів тренер Євген Боднарук.

Наші чемпіони вже стали кандидатами на входження до складу національної збірної команди України до 19 років, яка буде готуватися на чемпіонат світу, що відбудеться жовтні у Тбілісі. Наразі спортсмени, які також виступають у дзю-до, готуються до П’ятих літніх спортивних ігор молоді. Турнір запланований на березень у Харкові.

Змагання відбулися у спортивному залі комплексу "Мусон", в них взяли участь більше 300 спортсменів з усієї України. "Конкуренція була дуже великою, адже зібралися найкращі спортсмени держави, — розповідає Євген Боднарук. — Зараз у дзю-до трохи змінилися правила, заборонили хапати за ноги та штанки. Тому нашим спортсменам трохи простіше у самбо, де подібні прийоми збереглися".

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.