- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Прикарпатські борці достойно виступили на турнірі в Івано-Франківську

05 Травня 2010 (12:11)

В обласному центрі днями завершився міжнародний турнір з вільної, присвячений ветеранам боротьби Прикарпаття. sport.if.ua підводить підсумки змагання.

До Івано-Франківську з-за кордону приїхали команди з Білорусі (Могильов, Гомель та Мінськ), Молдови (Кишинів) та Росії (Санкт-Петербург). Змагалися спортсмени віком 16-17 років, а також три категорії молодших юнаків 1998-2000 років народження.

Голова федерації вільної боротьби Івано-Франківської області Едуард Прощук каже, що цьогоріч в умовах скрутного фінансового становища дуже важко було об’єднати меценатів та небайдужих до боротьби людей. Та незважаючи на це вдалось знайти ресурси та провести турнір на достойному рівні.

За словами Прощука, кількість учасників порівняно з минулим роком не збільшилась, натомість підвищився їхній рівень. З кожним роком турнір стає все більш престижним. У нинішніх фіналах на килимі боролися призери та переможці чемпіонату України та закордонних країн.

Одним з гостей турніру був славнозвісний борець з Калуша, срібний олімпійський призер Василь Федоришин. «Я уважно спостерігаю за сутичками на килимі, — каже Федоришин. — Відбуваються досить цікаві поєдинки. Часом згадую себе у такому віці, як себе поводив на таких турнірах».

Турнір залишив у нього найкращі враження. Як він каже, такі турніри дають поштовх спортсменам на подальші результати, а також дають змогу наборюватися та набиратися досвіду. Ці змагання були присвячені ветеранам боротьби Прикарпаття. Василь Федоришин каже, що вшанування цих людей є благородною та потрібною справою. Ці люди заслужили на повагу, і дуже добре, що завдяки організаторам турніру вони мають змогу зібратися разом та спостерігати за боротьбою, які вони присвятили кращі свої молоді роки.

Медалі прикарпатців на турнірі

Вагова категорія 32 кг
2 місце — Михайло Леськів (Івано-Франківськ)
3 місце — Євген Дубовий (Івано-Франківськ)

Вагова категорія 35 кг
1 місце — Степан Лилик (Долина)
2 місце — Євген Никифорук (Джурів)
3 місце — Михайло Васільєв (Джурів)
3 місце — Ігор Пінтелей (Калуш)

Вагова категорія 46 кг
2 місце — Армен Аракелян (Івано-Франківськ)

Вагова категорія 58 кг
3 місце — Василь Гундерук (Коломия)

Вагова категорія 63 кг
1 місце — Роман Кава (Калуш)

Вагова категорія 85 кг
3 місце — Андрій Савчак (Калуш)

Вагова категорія 100 кг
3 місце — Михайло Богуш (Івано-Франківськ)

Зі списком усіх переможців та призерів турніру ви можете ознайомитися з протоколів змагань:

 
Коментарі
11. 5 .2010 (12:30) IgorOk
Дякую за "протоколи", довго шукаю. Це не протоколи змагань, це зайняті місця. Помилка в друкуванні прізвищ: Євген Никифорук Михайло Васільєв ВК до 35кг
12. 5 .2010 (15:35) Коля Волков
Дякую, прізвища поправив. Щодо документації турніру, вона вся є у обласній федерації вільної боротьби. Дістати її там досить легко. Варто тільки зв'язатися з Едуардом Прощуком.

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.