- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Бокс у Коломиї між Україною та Францією. Післямова

07 Травня 2010 (16:31)

Цього тижня завершилась серія зустрічей боксерських збірних України та Франціїї. Після поєдинків у Львові та Чернівцях команди приїхали до Коломиї. Боксерський вечір присвятили пам’яті боксерів та тренерів Андрія Федчука, Петра Федоровича, Василя Симчича, Любомира Ткачука.

Нашу область в команді України представляли Руслан Струк з Надвірної, Назар Бондарчук з Івано-Франківська, Ярослав Данилишин з Коломиї та іванофранківець Віталій Мерінов.

Якщо рік тому на матчевій зустрічі з Австралією українці здобули переконливі перемоги у всіх поєдинках, то цього разу так легко нашим боксерам не було. Воно й не дивно, французи привезли на Україну перших номерів своєї олімпійської збірної з боксу. Тут були олімпійські призери, призери чемпіонатів світу та Європи. Прикарпатці не змогли перемогти таких досвідчених суперників, тільки напружений бій Мерінова з потужним французом Ібрагіме Маріко завершився нічиєю.

Переможцями зі своїх поєдинків вийшли дніпропетровець Дмитро Руденко, брати Тарас та Богдан Шелестюки, та Василь Поліщук з Луцька. Ще один гість Прикарпаття з Дніпропетровська, Олександр Стрецький, свій поєдинок програв. Захоплююче кількагодинне боксерське шоу завершилося бойовою нічиєю. Загальний рахунок дев’ятьох поєдинків — 4,5:4,5.

У перервах між поєдинками коломиян своїми піснями і танцями розважали коломийські таланти. А боксери у спортивному запалі самі заводили публіку та дякували їй за неймовірну атмосферу та підтримку.

Іван Данилишин, віце-президент обласної федерації боксу говорить, що наші боксери підвищують свою майстерність: "Сьогодні наші хлопці виступали з найкращими боксерами Франції. Мені приємно, що вони вже підтягуються до збірної. Ми переживаємо не тільки за результат, а й за здоров’я кожного з них, тому емоцій було дуже багато". За його словами, такі поєдинки дозволяють боксерам прогресувати.

Іван Данилишин каже, що наші боксери налагодили тісний зв’язок з французькими колегами. Тому цілком можливо, що в майбутньому ми знову побачимо подібні матчеві зустрічі.

Результати

Нордін Аіт Іх’я 0:3 Дмитро Руденко (Дніпропетровськ) (54 кг)
Ішам Зіуті 3:0 Руслан Струк (Надвірна) (57 кг)
Самір Машру 1:2 Богдан Шелестюк (Суми) (64 кг)
Шабан Феім 0:3 Василь Поліщук (Луцьк) (64 кг)
Рашід Азедін 3:0 Назар Бондарчук (Івано-Франківськ) (60 кг)
Алексіс Вастін 1:2 Тарас Шелестюк (Суми) (69 кг)
Жуяд Шігер 3:0 Олександр Стрецький (Дніпропетровськ) (69 кг)
Абделькадер Буенья 3:0 Ярослав Данилишин (Коломия) (81 кг)
Ібрагіме Маріко нічия Віталій Мерінов (Івано-Франківськ) (91 кг)

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.