- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Василь Федоришин зустрівся з юними борцями

19 Травня 2010 (16:54)

Днями славнозвісний калуський борець Василь Федоришин під час свого перебування на Прикарпатті зробив справжній подарунок юним борцям. Два дні, 12 та 14 травня, він зустрічався з дітлахами у селі Джурів Снятинського району та Івано-Франківську.

Таке спілкування організував голова івано-франківської обласної федерації вільної боротьби Едуард Прощук. За його словами, наш чемпіон залюбки погодився зустрітися зі своїми молодшими колегами-борцями. І не пошкодував.

У Джурові Федоришину зраділи, як рідному. "Не кожен день до нас приїжджає спортсмен такого рівня, — розповів кореспонденту sport.if.ua джурівський тренер Іван Курилюк. — Тому зустрітися з Василем зібралися усі наші вихованці, діти молодшої, середньої та старшої вікових груп".

Спершу наш олімпієць подивився кілька поєдинків між дітьми. А потім усі зібралися на імпровізовану прес-конференцію, де могли задати свої питання Федоришину. Як зізнався сам калушанин, таких питань задасть навіть не кожен журналіст. Протягом півторагодинного спілкування дітей цікавило все: від улюбленої їжі Василя до його борцівських секретів, коронних прийомів тощо.

За два дні Федоришина чекали вже в Івано-Франківську, у бійцівському залі Прикарпатського національного університету. За словами, Прощука, зустріч була дещо скромнішою, ніж на Снятинщині, адже у Джурові вільну боротьбу культивують значно довше. Та наразі найголовніше те, що наш борець зустрівся з молодшим поколінням та поділився своїм досвідом. На пам’ять він ще й роздав присутнім заздалегідь виготовлені календарики зі своєю фотографією та автографом.

До слова, для джурівців, зустріч вийшла ще й фартовою. Як розповів Іван Курилюк, вже наступного дня десятеро хлопчаків вирушали на турнір до Хмельницького. Федоришин щиро побажав їм успіху. І успіх був неабиякий, про нього — у наступних новинах на sport.if.ua.

На фото: Іван Курилюк, Василь Федоришин та Едуард Прощук під час зустрічі у Джурові (фото 1lastivka.at.ua).

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.