- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

На Прикарпаття повертаються сім чемпіонів України

07 Червня 2010 (17:18)

Сьогодні в Керчі завершується чемпіонат України з боксу серед школярів. Серед близько 500 спортсменів з усієї України були 16 прикарпатців. Частина з них боролися за право участі у чемпіонаті Європи в Болгарії.

Результат наших хлопців перевершив усі сподівання. На Прикарпаття повертаються семеро чемпіонів, серед них — кандидат на участь у європейській першості.

"Золото" турніру вибороли іванофранківці Володимир Федорак, Роман Опацький, Роман Магас з Воскресінців Коломийського району, Андрій Мельницький з Ворони Коломийського району і Михайло Біляков з Татарова. Ще один чемпіон Любомир Гнатушко з Івано-Франківська отримав медаль після того, як у фіналі так не дочекався свого суперника. А сьогодні у фінальному поєдинку ще одне золото в скарбничку прикарпатської команди приніс Тарас Скрімкович з Івано-Франківська.

Бронзовими призерами стали коломияни Андрій Волошинюк та Павло Чернецький, а також Микола Радченко з Яремче, Богдан Соловей з Отинії та Олександр Яковенко з Надвірної.

Як розповів тренер Сервін Сулейманов, поєдинки першості проходили на двох рингах. У ринзі "А" виступали спортсмени, які претендували на участь у чемпіонаті Європи. Ринг "Б" призначався для хлопців, які поки що не готові до такого випробування.

У першому рингу виступили 12 наших юних краян. Один з них, Володимир Федорак з Івано-Франківська провів три бої, взяв «золото» та отримав запрошення до збірної команди України. Як каже Сулейманов, тепер його чекає тренувальний збір разом зі національною командою у Коломиї. Саме там вирішиться, чи поїде Федорак до Болгарії, адже у його ваговій категорії на участь у болгарській першості претендує ще один боксер з Енергодара.

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.