- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

За кого вболівають відомі франківці?

30 Червня 2010 (13:45)
У Південно-Африканській Республіці на фінішну пряму вже виходить Чемпіонат світу з футболу. Вже 20 днів у Африці змагаються збірні з усіх частин світу, деякі вже завершили свої звитяги, а найсильніші залишилися. За цей час франківчани вже обрали свої фаворитів, щоб з цікавістю переглядати трансляції і наш портал провів невеличке опитування, кому симпатизують відомі особи Івано-Франківська на цьому Мундіалі:

Роман Ткач (народний депутат України, екс-губернатор) на цьому чемпіонаті вболіває за Німеччину. Однакові з ним смаки у лідера «Громадського Форуму» - Юрія Солов’я, який обґрунтував свій вибір коментарем: «Тому що у Німеччині порядок».

Вже незабаром, у чвертьфіналі цим вболівальникам буде протистояти інша пара відомих людей Івано-Франківська, які підтримують Аргентину (Німеччина та Аргентина грають одна проти одної у цьому раунді), а саме – Віктор Анушкевичус (мер Івано-Франківська) та Роман Вірастюк (начальник управління молоді і спорту області). До слова, обоє чиновників симпатизують південно-американцям у значній мірі через її тренера – Дієго Марадону. Віктор Анушкевичус, зокрема свій вибір прокоментував так: «На чемпіонаті світу з футболу я, звичайно, вболівав за нашу національну  збірну. Проте, після її вибуття з боротьби, вболіваю за команду Аргентини, за команду, яку тренує зірка світового футболу Дієго Марадонна.»

Інший екс-губернатор краю – Микола Палійчук навіть ризикнув спрогнозувати переможця першості. На його думку це буде команда Іспанії. Щоправда сам Микола Васильович більше симпатизує стилю гри, який показують Бразилія, Аргентина та Німеччина.

Має своїх улюбленців на Мундіалі і Голова правління ВАТ «Прикарпаттяобленерго» Олександр Бубен: «Якщо на чемпіонаті відсутня збірна України (Росії і Білорусії), то я вже багато років симпатизую збірній Іспанії. Хоча на цьому чемпіонаті сподобався також футбол, який демонструють команди Американського континенту (Аргентина, Парагвай, Уругвай, ....). Ще мені дуже подобається тренер Фабіо Капелло і я сподівався, що йому вдасться  зібрати збірну Англії і заставити показати індивідуально-сильних футболістів красивий і результативний футбол. Мені справді дуже шкода цього геніального тренера. Симпатично виглядала збірна Португалії, але як ми бачили, вона  нічого не змогла протиставити іспанцям у другому таймі (Кріштіану Рональду виглядав психологічно-пригніченим у другій половині гри). Приємно здивували темпи розвитку футболу у азійських країнах. Збірна Японії справжні молодці! Ну і найголовніша подія цього Чемпіонату – жахлива кількість суддівських ляпів. Ляпів, котрі суттєво вплинули на результати матчів.

Щодо португальців та японців, то смаки Олександра Бубена поділили і члени музичного гурту «Фліт». Зокрема Ігор Озарко вболівав за португальців, які вчора поступилися іспанцям, а вокаліст гурту Володимир Новиков дивиться футбольні поєдинки як кіно і після вчорашнього дня переживав, за японського футболіста, який промахнувся у після матчевій серії пенальті. Побоювання були у тому, щоб сміливий самурай не зробив собі після цього харакірі.

 
Коментарі
30. 6 .2010 (20:54) Гість
Анушкевичус :«На чемпіонаті світу з футболу я, звичайно, вболівав за нашу національну збірну. Проте, після її вибуття з боротьби, вболіваю за команду Аргентини... Наша національна збірна - це якої країни? КНДР, Сербія чи Чилі :) Шось я в Африці зб.України не бачив... ги-ги

30. 6 .2010 (23:41) Гість
Мабуть він мав на увазі Гондурас)))

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.