- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Анонс матчів 15-го туру другої ліги першості області

29 Серпня 2010 (11:46)

В анонсованому 15 турі першості області серед дорослих команд другої ліги, матчі якого  відбудуться в неділю (29 серпня) досить складно виокремити протистояння, яке претендувало б на роль центрального матчу туру.  Лідери зіграють проти команд, які вже не претендують на призові місця в поточному сезоні.

А от в  першості серед юнацьких команд варто  виділити одразу два поєдинки. В  Делятині зійдуться лідери поточної першості – місцевий «Прут» та болехівські  «Карпати». А в Брошневі «Кроно-Карпати» прийматимуть команду із Рожнева.

Друга ліга. 15 тур. 29 серпня. 15:00, 17:00.

Кроно-Карпати (Брошнів-Осада) – ФК Рожнів

Матч  першого кола: 1:1.

Рожнівська  команда слабко грає на виїзді: в  семи матчах здобуто лише 4 очки. Брошнівці в останніх двох домашніх протистояннях не пропускали. Перевагу в цьому матчі, однозначно, слід віддати господарям поля. Якщо команда планує здобути перемогу в турнірі, в таких матчах обов’язково слід набирати 3 очки. Через перебір жовтих карток «Кроно-Карпати» в цьому матчі не зможуть розраховувати одразу на трьох основних гравців - Гіфес В., Джус М., Шикеринець І. ФК «Рожнів» на початку літа вже зумів відібрати очки на виїзді в матчі із іншим лідером першості – косівською «Гуцульщиною». Тоді команди розійшлися миром – 1:1. Брошнівцям не варто забувати, що в складі гостей грає Радиш Тарас, який вже забив 16 голів (в 13 зіграних матчах)

Прогноз: 3:1.

Прут (Делятин) – Карпати (Болехів)

Матч  першого кола: 3:0

В четвер делятинська команда без шансів програла в Сваричеві. Поступилася в дуже важливому протистоянні. «Прут» вже відстає від лідера на 5 очок, а в спину дихай все той же ФК «Сваричів». Тому в матчі із болехівськими «Карпатами» перемога делятинцям просто необхідна. І з «Карпатами», які на виїзді взяли очки лише в матчі із аутсайдерами («Черемош» та ДЮСШ-3), не мало б виникнути особливих проблем.

Прогноз: 2:0

Карпати (Кути) – ФК Обертин

Матч  першого кола: 5:2

Абсолютний  аутсайдер першості ФК «Обертин», який в виїзних матчах не здобув жодного  очка і забив лише один м’яч, явно не відповідає рівню змагань. Команда, що минулого сезону досить успішно виступала в чемпіонаті Тлумацького району, протягом усього поточного сезону виступає основним постачальником очок для інших команд.

Прогноз: 3:0

Гуцульщина (Косів) – ДЮСШ-3 ЮТІМ

Матч  першого кола: 4:2

Лідер першості приймає новачка змагань. Після літньої паузи косівська команда проводила матчі із аутсайдерами змагань. Здобуті впевнені перемоги дозволили видертися на вершину турнірної таблиці. Для того, щоб затриматися там, «Гуцульщині» в неділю варто обігрувати команду франківської спортивної школи, яка в гостях обігрувала лише ФК «Обертин».

Прогноз: 5:2

Черемош (Верховина) – Колос (П’ядики)

Матч  першого кола: 1:4

На п’ядицький «Колос» очікує вояж на південь нашої області. Гості з Коломийського району виступають фаворитами матчу. Складно розраховувати «Черемошу» на здобуття очок в анонсованому протистоянні. Все-таки, «Колос» дуже успішно грає із аутсайдерами.

Прогноз: 1:5.

ФК  Сваричів – Нептун (Заболотів) - +:-

 
Коментарі
30. 8 .2010 (00:47) Роман
Друга ліга. 15 тур. 29 серпня Кроно-Карпати - ФК Рожнів - +:-, юнаки - 4:0 Прут - Карпати (Болехів) - 0:1, 6:0 Карпати (Кути) - ФК Обертин - 1:0, 2:1 Гуцульщина - ДЮСШ-3 - 5:0, 1:3 Черемош - Колос - 1:2, 1:5 ФК Сваричів - Нептун - +:-, +:-.

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.