- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Емблема МФК "Тепловик" (Івано-Франківськ)

21 Липня 2016 (18:49)

Івано-Франківська професійна команда виступатиме під назвою "Тепловик". Це офіційна назва, яку не так скоро вдасться змінити. Звичайно, вона не сприймається як найменування команди краю. Однак маємо те, що маємо. Принаймні, на даний момент.

Сьогодні на сайті ПФЛ було й розміщено емблему клубу. Таким чином її вже можна називати офіційною емблемою МФК "Тепловик" (Івано-Франківськ).


Як бачимо, датою заснування зазначено 2016 рік. Спірне трактування, оскільки відкидає всю історію команди, яка була однією із провідних на рівні аматорського обласного футболу. Все-таки, логічніше виглядав би рік заснування -1998. Та й можливо варто було оголосити конкурс і запропонувати вболіваникам команди долучитися до процесу створення емблеми. Це б підкреслило статус "народності" клубу, який декларується. До речі, нам не відомо хто являється автором офіційної емблеми клубу.

Сьогодні МФК "Тепловик" розпочав заявку для участі у новому чемпіонаті. Коли всі футболісти будуть прореєстровані по базі ФФУ, ми розмістимо на нашому сайті перелік гравців, які захищатимуть кольори франківської команди.

 
Коментарі
21. 7 .2016 (18:56) Katso (Кацо)
Назву команди зробили на свій розсуд, емблему теж, от тобі і народна команда!
22. 7 .2016 (12:05) Vasia
Назву команди зробили під Ковалюка,новий тренер,нова команда,але якщо команда не заграє,тоді Ковалюк мабуть тренувати в якомусь районі.
21. 7 .2016 (19:06) misha
Та не все так просто з назвою команди. Потрібно було мати заграну команду в аматорському чемпіонаті - це одна з умов для отримання атестату. Не було на той час в нас такою команди, як Прикарпаття, тому й заграли Тепловик. Є багато політики в створенні цієї команди. Але є і команда, яка буде грати, якої не було декілька років і яку потрібно прийти підтримати.
21. 7 .2016 (19:20) Піжон
+1
21. 7 .2016 (19:20) Піжон
+1
21. 7 .2016 (19:20) Піжон
+1

21. 7 .2016 (19:43) andy178
ноу. все правильно - 2016-ий рік) а 1998 року - це команда з Гірки)

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.