- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Калуська команда перемогла на футбольному фестивалі на Рівненщині

04 Квітня 2017 (11:10)

У селищі Смига Рівненської області проходив футбольний фестиваль "Я - патріот!" серед дітей чотирьох вікових категорій. Змагання проходили на новозбудованому стадіоні зі штучним покриттям. 

З 31 березня по 2 квітня проходили поєдинки серед дітей 2008 року народження. У них взяли участь вихованці тренера ДЮФК "Ігровець" з Калуша Юрія Маляра.

На першому етапі турніру команда ДЮФК "Ігровець" посіла друге місце в своїй групі, перемігши команди ФК "Спартак" (м. Дубно Рівненської області) – 4:1, ДЮСШ м. Острог Рівненської області – 4:2, ФК "Чемпіон 2" м. Тернопіль – 4:0, ДЮСШ с. Бронька Закарпатської області – 4:0 і поступившись господарям змагань – команді ФК "Єврошпон-Сигма" з мінімальним рахунком 2:3. Остання випередила підопічних Юрія Маляра лише на одне очко, оскільки здобула теж чотири перемоги та один матч з тернопільським "Чемпіоном 2" звела внічию 0:0.

У півфіналі калуським футболістам довелось зіграти з переможцем іншої групи – командою ДЮСШ м. Мостиська Львівської області. Надзвичайно напружений та цікавий поєдинок завершився з рахунком 3:2 на користь суперників команди ДЮФК "Ігровець".

Програла в другому півфінальному поєдинку і команда ФК "Єврошпон-Сигма". Вона поступилася команді ДЮСШ "Красні Окни" (Одеська область) з рахунком 1:2. Тож у матчі за 3 місце команді ДЮФК "Ігровець" знову довелось протистояти господарям змагань з селища Сигма. Цього разу калуські футболісти обіграли своїх ровесників з команди ФК "Єврошпон-Сигма" з рахунком 2:1 та заслужено стали бронзовими призерами дитячого футбольного фестивалю "Я – патріот!". А чемпіонський титул здобули вихованці ДЮСШ м. Мостиська Львівської області, перемігши у фіналі команду ДЮСШ "Красні Окни" з рахунком 3:0.

Додому калуські діти привезли кубок, пам’ятні медалі за третє місце та індивідуальні призи від організаторів турніру. Зокрема, ними відзначили кращого півзахисника фестивалю Артура Габяка, кращого гравця команди ДЮФК "Ігровець" Олександра Фринцка та переможця конкурсу "Битва капітанів" Богдана Левицького.

Василь Ткачук

Світлини Олени Левкової

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.