- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

"Ураган" спільно із польською академією організовує літній дитячий табір

07 Квітня 2017 (12:41)

На початку літа, з 4 по 9 червня, Академія НФК "Ураган" разом із польськими колегами з "Junior Football Academy" проведе навчально-тренувальний табір для маленьких футболістів на території гірськолижного курорту "Буковель".

До табору зможуть приїхати всі охочі хлопці та дівчата, незалежно від місця проживання. З умов - мати довідку від педіатра про здоров’я та підпадати під одну з вікових груп - 9-10, 11-12 і 13-14 років. Зареєструватись можна на сайті футбольного табору.

Займатись з дітьми будуть за програмою, яку складуть польські фахівці, зокрема, директор "Junior Football Academy" Міхал Віркус. Допомагатимуть їм тренери "ураганівської" академії - Володимир Слободян, Володимир Салій та Юрій Іванишин.

"Міхал Віркус проходив стажування у відомих німецьких клубах - "Вольфсбургу", "Ганновері", тож привезе нам не лише польський досвід. Він - колишній футболіст, а зараз - тренер, менеджер, скаут. Людина професійна та всебічно розвинена, - говорить Володимир Салій. - Польські тренери допоможуть удосконалити різні футбольні навички дітей та, можливо, налаштують їх на інший спосіб мислення".

Кожен день табору буде присвячений певному напрямку підготовки - техніці, роботі з м’ячем, швидкості, харчуванню. Заняття проходитимуть на трьох майданчиках 40 м на 20 м. "Найголовніше, щоб дітям було цікаво у нас у таборі. Ми прагнемо заохотити їх до здорового способу життя, до футболу і футзалу, - наголошує Салій. - Табір дозволить дітям по-іншому подивитись на цю гру та покаже той шлях, по якому рухається сам "Ураган".

До вартості перебування у таборі, окрім тренувань, включають також проживання в комфортабельних номерах, харчування, а також діагностику дитини. "До нас приїдуть два фахівці з Польщі, які проводитимуть тестування для дітей: оцінять їхні функціональні дані, проаналізують стан стоп, постави, тілобудови, - розказує Володимир Салій. - Після закінчення табору кожна дитина отримає звіт по результатах діагностики та рекомендації щодо подальших занять футболом". За його словами, мало яка українська академія може запропонувати дітям такий всебічний аналіз їхнього функціонального стану.

Є можливість, що наступний спільний табір двох академій відбудеться уже на території Польщі, у місті Пшехлево. За словами Володимира Салія, Міхал Віркус уже не перший рік проводить подібні табори у себе, які тривають протягом усього літа.

"Junior Football Academy не входить до числа найбільших у країні, як та ж варшавська "Легія" чи краківська "Вісла". Але у них дуже хороша академія, яка має чудові відгуки від вихованців та батьків. До тренувань у них також додають роботу з психологом та навчають дітей футбольним азам англійської мови, - розказує Володимир Салій. - Діти просто летять на тренування, їм там дуже цікаво. Значить, вони рухаються у правильному напрямку, і було би корисно подивитись, як вони проводять свої табори".

Марія Чала
 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.