- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Балкани - Тепловик-Прикарпаття: анонс матчу

07 Квітня 2017 (13:43)

Завтра івано-франківський "Тепловик-Прикарпраття"  намагатиметься перервати свою програшну виїзну серію у чемпіонаті України. Зробити це буде складно - "Балкани" добре грають вдома.

Балкани (Зоря) - Тепловик-Прикарпаття (Івано-Франківськ)
8 квітня, 15:00
Чемпіонат України. Друга ліга. 24 тур.
с.Зоря, Одеська обл.
Онлайн - http://sport.if.ua/football/15335.html

Арбітр: Дмитро Євтухов (Дніпро)
Асистенти: Олександр Матяш, Дмитро Потикало (обидва - Полтава)
4-й арбітр: Максим Пономаренко (Одеса)
Інспектор ФФУ: Олександр Краєвський (Вишгород)

Основною причиною поразки у попередньому виїзному поєдинку проти маріупольського "Іллічівця-2" було названо втому від тривалої поїздки на гру. Цього разу на франківців очікує не така далека подорож (більше 700 км), але всеодно відчутна. До того ж знову не зможе Володимир Ковалюк розраховувати на Василя Француза, який все ще відбуває дискваліфікацію.

Та ніхто не обіцяв легкого життя. І саме вміння чіплятися за очки у матчах із середняками змагань на їх полі потрібне "Прикарпаттю", щоб бодай виконати завдання на сезон. А було озвучено - 8 місце у турнірній таблиці.

"Балкани" представляють на футбольній арені село Зоря, Саратського району, Одеської області. Домашні поєдинки проводить команда на місцевому стадіоні ім.Бориса Тропанця. Вміщує 1600 місць, обладнаний пластиковими сидіннями.

У першому колі прикарпатці досить впевнено обіграли "Балкани" на "Русі". Команда Ковалюка тоді дуже ефективно використала ті нагоди, які мала. 3:1 - перша домашня звитяга була отримана саме над "Балканами".

Безпрограшна серія зорян налічує чотири поєдинки. Вдома "Балкани" у цьому сезоні ще не програвали. На місцевому стадіоні с.Зоря було відібрано очки у фаворитів змагань (Рух - 1:1, Кремінь - 1:0).

Приємно, що "Балкани" організовують онлайн трансляцію і всі бажаючі матимуть можливість спостерігати за подіями матчу.

Трайтурак Роман, sport.if.ua

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.