- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Тепловик-Прикарпаття - Металург (Запоріжжя): анонс матчу

13 Квітня 2017 (13:13)

Завтра підопічні Володимира Ковалюка постараються продовжити свою переможну домашню серію. На "Рух" завітає запорізький "Металург".

Тепловик-Прикарпаття (Івано-Франківськ) - Металург (Запоріжжя)
14 квітня 2017 року, 16:00
Івано-Франківськ, стадіон "Рух"
Чемпіонат України. Друга ліга. 25 тур

Арбітр матчу: Кальонов О.О. (Львів)
Асистенти арбітра: Притула О.Г. (Львівська обл.), Ковальчук Ю.А. (Львів)
Четвертий арбітр: Салаш І.І. (Калуш)
Спостерігач арбітражу: Боклажко С.І. (Київ).

Запорізький "Металург" на даний момент у турнірній таблиці посідає 14-те місце, маючи відрив від зони вильоту лише три очки. Лише у минулому турі запорізці здобули свою першу перемогу у весняній частині чемпіонату, обігравши вдома білоцерківський "Арсенал-Київщина". Клуб відчуває значні фінансові проблеми, а керівництво неодноразово по ходу сезону заявляло, що чемпіонат можуть не дограти. Та поки що "Металург" бореться за життя, а тому завтра футболу на "Русі" бути.

У першому колі команда Володимира Ковалюка на "Славутич-Арені" здобула впевнену перемогу - 3:0. Влучні удари Ігоря Худоб'яка та Василя Дербаха забезпечили такий позитивний результат.

У весняній частині змагань "Тепловик-Прикарпаття" дуже добре грають на власному полі. На "Русі" команда здодала новокаховську "Енергію" та миколаївський "Суднобудівник". Матч проти "Металурга" - чудова нагода продовжити переможну серію та скоротити відставання від вінницької "Ниви", яка йде на восьмому місці у турнірній таблиці. На легкі три очки не варто розраховувати, але перемагати у будь-якому випадку потрібно.

Закінчилась дискваліфікація у захисника франківців Василя Француза. Натомість Юрій Маркін не зможе розраховувати у цьому матчі на півзахисника, гравця основи Артема Чернявського.

Трайтурак Роман, sport.if.ua

 
Коментарі
13. 4 .2017 (15:41) Luchano Pavarotty
Думаю буде важка і нудна гра!Тому що Металург гратиме від захисту.А грати так вони вміють навіть проти команд першої ліги ,це вони довели на кубку Арсенала.

14. 4 .2017 (05:03) Rumata
Взагалі-то Француз уже в Зорі матч відбігав.

14. 4 .2017 (13:31) ПЕТРО
Трансляція буде?
14. 4 .2017 (15:24) Rumata
https://youtu.be/72wpWIzH7Xw

14. 4 .2017 (17:12) Вова рішала
Лівий Вінгер зробить гру....

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.