- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Віктор Поптанич: "Ставимо завдання фінішувати як можна вище"

20 Квітня 2017 (20:08)
Головний тренер юніорської команди ФК "Тепловик-ДЮСШ-3" Віктор Поптанич поділився враженнями від переможної гри проти мукачівського ФК "Мункач" (2:1).

- Ми ще посередині дороги селекційної роботи. В основному відібрані хлопці з Івано-Франківська. хотілось би розширити географію, щоб ми могли залучити з області. Я все-таки вірю, що і в області є здібні і дуже здібні футболісти цього віку. Але ми завдання виконали. Якщо буде така можливість, то плануємо поборотись за першу трійку цього сезону.  Фактично завдання виконали. Суперник десь більше володів ініціативою, але вважаю що у першому таймі ми переграли їх. Оскільки дещо віддавши центр поля, ми гостро діяли на контратаках, могли забити. У другому таймі десь фізично підсіли і до того ж двоє ведучих гравців з основного складу травмовані. Для нас то є велика втрата, адже повноцінну заміну, на жаль, важко знайти. Ми на правильній дорозі, працюємо, будемо ставити завдання далі - будемо здобувати очки. Ми виграли і вже забули про перемогу - налаштовуватимемось на наступні матчі.

- Плануєте потрапити у фінальну пульку?
- Мені здається, друге-третє місце місце будуть боротись за перепустку до наступного раунду через стикові ігри. Чому б і не спробувати? Ми ставимо завдання фінішувати як можна вище, тим більше область у нас футбольна. Ми ще не змогли задіяти всіх кращих в області. Я вірю і знаю, що в області є сильні хлопці цього віку.

- Розраховуєте у команді U-19 на Ярослава Вацебу? 
- Звичайно. Думаю, він буде у нас лідером. Ми його обов'язково заявимо. 

- Хто ж тоді випаде з заявки команди? (згідно регламенту ДЮФЛУ у турнірі дозволено брати участь трьом гравцям 1997 р. н. - ред.)
- Я думаю, то буде колегіальне рішення. То і футболіст повинен ефективно грати і тренери так само. Думаю, ми сім раз відміряємо і раз відріжемо. На Вацебу ми розраховуємо. На жаль, когось потрібно буде відзаявити (наразі згідно вже згаданих квот у команді заявлені Віталій Пархуць, Роман Горбатий та Юрій Семенів - ред.). 
Джерело
 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.