- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Завтра відкриється "URAGAN FOOTBALL CAMP"

03 Червня 2017 (22:47)
4 червня розпочинається "ураганівський" табір у Буковелі. Зовсім скоро ми дамо старт наймасштабнішій та найемоційнішій події цього літа! Гірський відпочинок та футбол! Море драйву та карпатського колориту! І все це – у дебютному "Uragan Football Camp", який розпочинається вже найближчої неділі!Впродовж шести днів, а саме з 4 по 9 червня, у мальовничому курорті Буковель, клубна Академія спільно з Junior Football Academy (польська футбольна академія - JFA) проведе футбольний "кемп". Тиждень у лоні Карпат, відмінна інфраструктура, активний навчально-тренувальний, спілкування з однолітками та розваги - що ще треба, щоб розпочати літні канікули незабутньо?

А поки, очікуючи день заїзду, ми готові розповісти про основні заходи табору:
1) Тренування
Тренувальний процес включатиме три аспекти: футбольний напрям (фізичний розвиток, технічна і тактична підготовка), соціальні навики (спілкування та взаєморозуміння з однолітками), навики для здоров’я (дотримання режиму дня, раціональне харчування)

2) Тестування
Польські фахівці за допомогою спеціального обладнання проведуть для кожної дитини тестування вправами FMS для функціональної оцінки футболіста, тестування постави та подологічної оцінки стопи, аналіз складу тіла дитини. Фахівці проведуть біохімічну діагностику функціонування організму, а також за допомогою фотоелементів буде оцінено швидкість футболіста. Таким чином, по закінченню кемпу кожен учасник отримає повний аналіз зроблених тестів.

3) Теоретичні заняття
4) Активне дозвілля (прогулянки, розважальні ігри тощо)

Кожен день табору – нова історія! Тому будьте готові поринути у світ гірських пригод та відчути смак футбольного табору разом з учасниками! Слідкуйте за нами на офіційному сайті НФК "Ураган" та клубних сторінках у соціальній мережі – facebook.com/fcuragan та facebook.com/academyuragan

P.S. Для тих хто в "темі" - зустріч у неділю, 4 червня, о 14:00 на рецепції ТК "Буковель"

Джерело
 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.