- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Приймак, Боришкевич та Худоб'як потрапили до збірної чемпіонату

19 Червня 2017 (16:20)

Інформаційний партнер ПФЛ сайт Sportarena підводить підсумки попереднього сезону у другій лізі. Сформовано збірну чемпіонату, до якої потрапили одразу три гравці івано-франківського "Тепловик-Прикарпаття".

Владислав Приймак
У стартовому матчі сезону 20-річний захисник відзначився дублем, забивши, в тому числі, через себе в падінні - і весь чемпіонат пішов у нього в потрібному ритмі. Приймак був хороший в центрі оборони, міг підстрахувати товаришів вище - і в опорній зоні. Досить надійно відіграв чемпіонат, і навіть в матчах, де важко було впоратися з швидкими і майстерними суперниками, брав своє за рахунок характеру і морально-вольових якостей. Відзначився 4 голами і провів відмінний перший сезон на дорослому професійному рівні.

Володимир Боришкевич
30-річний Боришкевич - один з незаперечних лідерів івано-франківської команди, як на полі, так і поза полем. Золотий кадр сезону - травмований півзахисник разом з ультрас знаходиться на секторі, підтримуючи Тепловик-Прикарпаття. У 26 матчах за прикарпатців відзначився 6 голами і 10 результативними передачами. Зовнішній вигляд досвідченого гравця, який багато років провів у Першій лізі і навіть мав шанс проявити себе колись в Динамо-2, може вводити в оману, але як тільки він перетинається з м'ячем - виявляється, що це справжній ватажок своєї команди, здатний зіграти по-різному, і підтримати швидку атаку, і відмінно виконати стандарт.

Ігор Худоб'як
30 років. 29 матчів, 24 голи, 2 ассисти
Кращий бомбардир чемпіонату і кращий гравець другої ліги згідно з опитуванням клубів, проведеного Професійною футбольною лігою. На вигляд можна недооцінити Халка - зайва вага, оманлива незграбність. Але як тільки м'яч завантажується в чужу штрафну площадку, виявляється, що утримати Худоб'яка просто неможливо. В інструментарії форварда - фізична міць, відмінне гольове чуття і навіть справжня спортивна хитрість. Не доводиться сумніватися, що в будь-якому матчі Ігор знайде свій шанс, а вже досвід допомагає йому реалізувати більшість своїх можливостей (в плані дбайливого ставлення до м'яча у Худоб'яка треба вчитися більшості молодих форвардів другої ліги). Це великий успіх, що мерія і керівництво клубу знайшли можливість задіяти такого майстерного гравця, адже влітку Халк був за крок від переходу в Верес, але Ковалюк зумів переманити його в команду рідного міста. Підсумком цього став вдалий сезон Худоб'яка, який на наших очах перетворюється в легенду "Прикарпаття".

 
Коментарі
20. 6 .2017 (08:09) Vitalik
цікаво виходить-Володимир Боришкевич-Зовнішній вигляд досвідченого гравця, який багато років провів у Першій лізі і навіть мав шанс проявити себе колись в Динамо-2, може вводити в оману,Ігор Худоб'як-На вигляд можна недооцінити Халка - зайва вага, оманлива незграбність--невже це стиль зірок другої ліги)))
20. 6 .2017 (08:40) Spiteful
Ніфіга собі незграбність, бути кращим в другій лізі))) Автор чуть перебільшив)))

20. 6 .2017 (23:04) Mr. Acid
А в збірній скільки людей - 11, 18 чи ще якийсь варіант?

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.