- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Юні "ураганівці" привезли золоті медалі з турніру в Польщі

03 Липня 2017 (18:32)

З 24 по 29 червня у польському місті Закопане відбувся футбольний турнір "Tatry Cup", участь у якому взяла команда Академії НФК "Ураган" U-14.

Як розказав директор академії Володимир Слободян, участь у кубку брали 124 команди (усі, окрім франківської - з Польщі), які змагались у вікових категоріях від 2009 до 2001 року народження. У віковій групі до 14 років, де змагались "ураганівці", було 20 колективів, розбитих на дві рівні підгрупи. Кожна команда грала з кожною. 

"Ураганівські" хлопці виграли сім з дев'яти матчів і вийшли з групи з першого місця. У чвертьфіналі юні "дракони" обіграли опонентів 4:0, а у півфіналі були сильнішими за суперників 3:1. У вирішальному матчі "ураганівці" зустрілись із командою, яку не зуміли обіграти на груповому етапі, але у фіналі взяли реванш - 3:1. 

"Ми показали досить непоганий рівень, навіть трохи вищий, ніж польські суперники, хоч траплялись і складні матчі, - говорить Володимир Слободян. - Такі турніри взагалі дуже корисні для подальшого розвитку дітей, адже це - змога перевірити себе на міжнародній арені. Тим більше, що нам вдалось перемогти на цих змаганнях".

Як зазначив директор академії, для команди цієї вікової групи це був перший закордонний досвід. На українському рівні хлопці U-14 цього року виграли турнір у Франківську "Граємо за Україну разом", а минулоріч стали срібними призерами національного чемпіонату.

 
Коментарі
3. 7 .2017 (21:02) УРАГАН СУПЕРФАН
Обіграли опонентів , суперників і команду ))) А якщо серйозно молодці !!!

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.