- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Прикарпаття - Агробізнес (Волочиськ): анонс матчу

13 Липня 2017 (08:07)

Завтра на стадіоні "Рух" івано-франківське "Прикарпаття" розпочне виступи у чемпіонаті України серед команд другої ліги. Першим суперником команди Ковалюка стане діючий чемпіон країни серед аматорів - волочиський "Агробізнес".

Прикарпаття (Івано-Франківськ) - Агробізнес (Волочиськ, Хмельницька обл)
Івано-Франківськ, стадіон "Рух"
14 липня, 18:00

Арбітр: Блавацький Р.А. (Львів)
Асистенти арбітра: Галинець В.В. (Рівне), Гашков Є.Л. (Чернівці)
4-й арбітр: Холявко А.Ю. (Львів)
Спостерігач арбітражу: Староста І.І. (Закарпатська обл.)

Гра "Прикарпаття" - "Агробізнес" стане матчем-відкриття в другій лізі, так як це єдиний поєдинок туру, який відбудеться в п'ятницю, на день раніше, ніж інші. Рішення про перенесення гри з базового дня на переддень видається правильним. Хоча б з тої точки зору, що вечером п'ятниці прийде більше вболівальників підтримати команду на стадіон, ніж у суботу. А участь 12-го гравця "Прикарпаттю" завтра дуже потрібна.

Якоїсь передісторії протистояння не має. На професійному рівні команди Франківська та Волочиська взагалі зустрічаються вперше. У аматорських змаганнях остання зустріч відбулася у 2016 році. Тоді "Агробізнес" та "Тепловик" змагалися в одній групі чемпіонату ААФУ. На "Русі" гості перемогли з рахунком 3:0, а на "Юності" у Волочиську суперники розійшлися миром - 2:2. Тоді за франківців забивали Оринчак Богдан та Роман Барчук.

"Агробізнес" взагалі зараз пише історію свого міста і сьогоднішні успіхи, чемпіонство серед аматорів, вихід на рівень професіоналів - це найбільше футбольне досягнення для 20-тисячного містечка, розташованого на заході Хмельниччини.

Обидві команди провели повноцінну підготовку до старту сезону та подолали перший раунд кубка. Щоправда, франківцівці це зробили легше, впевнено обігравши "Арсенал-Київщина", який взагалі може знятися із змагань. Волочиський колектив лише в серії післяматчевих пенальті здолав ФК "Тернопіль".

"Агробізнес" за коротке літнє міжсезоння підписав 26-річного форварда харківського "Геліосу Богдана Семенця, який запам'ятався своїми виступами за ФК "Тернопіль". Залишився у Волочиську і кращий бомбардир попереднього аматорського чемпіонату в Групі 1 Микола Темнюк. Так що франківцям потрібно обережно грати в обороні.

Звичайно, більші шанси на успіх завтра матимуть прикарпатці. Все-таки, команда у Ковалюка зараз досить досвідчена. Та й домашні стіни мають допомогти. Клубна прес-служба гостей перед стартом "Агробізнесу" у другій лізі підготувала цікаву статистику. Виявляється, підопічні Андрія Донця не програють в офіційних матчах з 09.07.2016 року. Це був фінальний матч перехідного чемпіонату України з футболу серед аматорів 2016 року Балкани - Агробізнес, який проходив в Умані та завершився мінімальною перемогою команди з Одещини. Цікаво, що диктором на цій грі працював теперішній керівник прес-служби "Прикарпаття" Олександр Дем'янчук.  Пора вже переривати цю серію гостей, тому склади команд завтра на "Русі" оголошуватиме новий голос...
Трайтурак Роман, sport.if.ua

Читайте також:
ФК "Прикарпаття" розпочало продаж абонементів на новий сезон
МФК "ПРИКАРПАТТЯ": ЦІЛЬ НА СЕЗОН - ПЕРША ЛІГА

 
Коментарі
13. 7 .2017 (13:08) Dvizhnyak
Тільки ж не зі сходу, а із заходу Хмельниччини

13. 7 .2017 (18:20) Luchano Pavarotty
Попередній диктор вже справді своє відозвучував.Хороша новина,життя на місці не стоїть і Прикарпаття теж!

14. 7 .2017 (16:45) Андрій
Трансляція буде?

14. 7 .2017 (19:58) Вова рішала
Не пішло...... Та то таке ( Агробізнес сильний)

14. 7 .2017 (20:03) Vasia
як зіграли

14. 7 .2017 (20:06) Ігор
Програли 2:5,вот вам у цілі на сезон 1 ліга. З таким невеличким підсиленням ставити завдання вихід на 1 лігу повний бред,коли багато амбіційних клубів,порвали наших як мавпа газету
14. 7 .2017 (20:16) bankeer
Я б не назвав тих людей, що прийшли - підсиленням. Вік не той

14. 7 .2017 (20:13) Luchano Pavarotty
Агробізнес не сильніший за Балкани и тим більше за Жемчужину але Прикарпаття чомусь заслужено їм програло.Навіть не знаю в чому проблема?!?!

14. 7 .2017 (20:18) Yurez
Залишити коментар

14. 7 .2017 (20:25) Yurez
Проблема в відсутності змісту в грі. Гра побудована на принципі "бий-біжи". Худобяк добре грає при флангових подачах, а сьогодні їх не було. Центр поля - пенсійний, Боришкевич і не думає відкриватись вперед, хоча він грає під нападаючим. Захисту 2-, особливо фланги. А взагалі, це тренера недопрацювання. Гра в новому сезоні така ж, як і в минулому. Єдиний Кузмін старався.

14. 7 .2017 (20:49) Фан
моментами перегравали..,в захисті до кінця недоігрували

14. 7 .2017 (21:23) Vitalik
та взагалі не грали ні в захисті,ні в нападі,жодної осмисленої комбінаційної атаки за гру,а просто ходити по полю,то не той рівень,щоб виграти на досвіді,треба щось міняти,бо так можна на аматори вернутися,звідки два роки тому вискочили...

14. 7 .2017 (22:19) Фан
скорше не дооцінка суперника була

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.