- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Юрій Костишин: "Участь у чемпіонаті - колосальний досвід"

13 Липня 2017 (16:09)

Буквально за лічені дні Івано-Франківськ порине у видовища пляжного футболу - прийдешнього вікенду столиця Прикарпаття прийматимедругий етап чемпіонату України з біч-сокеру. Впродовж трьох днів, з 14 по 16 липня, на багатофункціональній арені Академії НФК "Ураган" за перепустки у фінальний раунд позмагається сім команд. Серед них й дебютант - івано-франківський "Ураган-2". Як молоді "дракони" пройшли бойове хрещення піском, з яким настроєм пройшла підготовка до домашніх поєдинків та які очікування від гран-прі розповів головний тренер "ураганівців" Юрій Костишин.

- Насамперед, хотілося б почути враження від першого етапу чемпіонату, що пройшов у Києві? Вперше вдалося зіграти на піску столичної "Гідропарк-арени"…
Емоції залишилися тільки позитивні. Це стосується і організації змагань, й інфраструктури, і рівня чемпіонату. Суперники дуже високого класу, це майстри пляжного футболу, і команди, практично в кожній з яких є представники збірних України, звісно, це не могло відобразитися на рівні поєдинків. Не буду приховувати, що грати з такими командами непросто, але це - колосальний досвід.

- От власне, як почуває себе "Ураган-2" у чемпіонаті серед таких досвідчених команд?
Можливо, спершу була розгубленість. Перша гра - з дніпровським "Вибором", а це "бронзовий" призер минулорічного чемпіонату, а про склад гравців взагалі зайвий раз говорити не потрібно. Це було перше бойове хрещення, під час якого ми відчули рівень змагань з пляжного футболу, та, що нам потрібно вчитися і набиратися майстерності. Для молодого "Урагану-2" - перші кроки у біч-сокері, тому кожна гра, кожен момент на полі - наука і досвід.

- Настільки важко виступати таким молодим колективом?
Впродовж минулого сезону цим складом гравців "Урагану-2", середній вік яких 16-17 років, брали участь у другій лізі та обласному чемпіонаті з футзалу. З осені знову продовжимо футзальну боротьбу, тож літній період - це не тільки підвищення майстерності у пляжному футболі, а й підготовка до футзального сезону, можна навіть сказати навчально-тренувальні збори. Можливо, ми не можемо настільки професійно протистояти суперникам, але ми вчимось, і якраз юний вік гравців "Урагану-2" дозволяє їм швидко схоплювати всі нюанси даного виду спорту.

- Після першого гран-прі ви мали вдосталь часу, щоб проаналізувати матчі, помилки. До яких висновків дійшли?
Найголовніше, що ми зрозуміли, що нам треба вчитися, вчитися, і ще раз вчитися. Треба максимально брати від даного чемпіонату. Ми бачимо з якими майстрами граємо, це люди, які мають великий досвід, напрацьований за не один рік у даному спорту, це футболісти, які на порядок вищі за нашу молодь. Але це якраз ті умови, в яких треба почерпнути якомога більше навиків. В підготовчий період до другого етапу ми переглядали матчі, звернули увагу на індивідуальні помилки та внесли деякі корективи.

- Які очікування на найближчий ігровий вікенд, адже другий етап пройде вдома?
Тільки приємні! Найперше, це свято для іванофранківців. Це новий для нашого міста вид спорту, але який не уступає по видовищах і динамічності. Пляжний футбол - це завжди якась така святкова легка атмосфера. По-друге, є змога на власні очі побачити найсильніші команди України, з успішним європейським досвідом, збірників України. Для "Урагану-2" - це хвилююче очікування грати вдома, для своїх вболівальників, тим більше - на своїй арені. Тож дуже хочемо дарувати своїм глядачам перемоги, і будемо докладати максимум зусиль для цього.

- Психологічно хлопці налаштовані?
Вони отримали хороший стимул в Києві. Вони розуміють, щоб досягти успіхів у спорті, треба багато працювати. Тим більше, що мають дуже хорошу можливість рости біля таких суперників.

Христина ЧУЛОВСЬКА, прес-служба НФК "Ураган". Фото Степана КАЧУРА.

Джерело
 
Коментарі
14. 7 .2017 (09:08) Андрій
Дуже хороший тренер!!! Успіхів!!!

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.