- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Прикарпаття - Агробізнес (Волочиськ) - 2:5. Закономірна поразка

14 Липня 2017 (22:13)

Паралелі з минулим сезоном якось мимоволі напрошуються. Як і рік назад команда Володимира Ковалюка у першому домашньому поєдинку програє. Та тоді поразка "Іллічівцю-2" видавалася не такою безнадійною...

Прикарпаття (Івано-Франківськ) - Агробізнес (Волочиськ, Хмельницька обл) - 2:5 (1:1)
Івано-Франківськ, стадіон "Рух"
14 липня, 18:00
Арбітр: Блавацький Р.А. (Львів)
Асистенти арбітра: Галинець В.В. (Рівне), Гашков Є.Л. (Чернівці)
4-й арбітр: Холявко А.Ю. (Львів)
Спостерігач арбітражу: Староста І.І. (Закарпатська обл.)

Голи: 0:1 - Груша (12), 1:1 - Худоб'як (40), 1:2 - Груша (52), 2:2 - Кузьмин (55), 2:3 - Темнюк (67), 2:4 - Семенець (89), 2:5 - Груша (90+2).

До цього матчу команди підійшли в хорошому настрої. Обидва суперники у Кубку України подолали перший етап. Та й належну підготовку проведено, планомірно та виважено підсилено склад. Перед "Прикарпаття" взагалі поставлено амбітне завдання - перша ліга.

"Агробізнес", який завітав до Івано-Франківська у статусі аматорського чемпіона України, виправдав очікування. Команда відіграла так, як і мала - уважна гра в захисті, швидкий перехід з оборони в атаку, реалізація моментів А от івано-франківці...

Команда Володимира Ковалюка з перших хвилин гри якось неприємно здивувала. "Прикарпаття" дуже повільно рухалося, багато браку в центрі поля не дозволяло навіть наблизитися до воріт гостей. Ще й одна із перших атак "Агробізнесу" завершилась голом. 

На щастя, до перерви Ігор Худоб'як рахунок зрівняв. Здавалося, в другому таймі всі виправиться, команда господарів заграє. Та мало що змінилося. Суперники дуже швидко обмінялся голами, які стали причиною помилок оборони.

Далі "Прикарпаття", відчувши можливість переломити хід поєдинку, кинулось вперед. Навіть щось почало вдаватися, створювалися моменти. Не вистачило фарту. Та на 67-ій хвилині кращий бомбардир гостей Микола Темнюк втретє вивів "Агробізнес" вперед. Цього разу вже не відігралися. Натомість пропустили ще двічі.

Підсумовуючи враження від гри, слід виділити жахливу гру в обороні. Господарями штрафного майданчика "Прикарпаття" були футболісти з Волочиська. Практично кожен удар у рамку воріт завершився голом. Так не можна грати.

Якихось глобальних висновків після першої поразки не хочеться робити. Але дуже неприємно програвати саме так. Команді слід оперативно щось змінювати, інакше передсезонне завдання про підвищення в класі вже скоро сприйматиметься з сарказмом...

Наступну свою гру в чемпіонаті "Прикарпаття" зіграє за тиждень у Хмельницькому. А 30-го липня підопічні Володимира Ковалюка прийматимуть житомирське "Полісся".

Трайтурак Роман, sport.if.ua

 
Коментарі
15. 7 .2017 (03:12) Rumata
Попали пацани сьогодні. команда важка після зборів, "оскари" взагалі ніяки ще - з одного сезону вкотилися в другий. явно шо і трохи недооцінили, ше й привезли собі швидкий гол, далі залетіло в наші все що могло (и навіть то шо не могло). ну і Донець явно шо на ютубі не одну ігру Прикарпаття подивився - Боріка закрили грамотно, флангам розбігтися не дали. на безнадьогу не виглядає, пацани увійдуть в сезон потрохи. та й добре що спустяться на землю вже в першому турі ;-) ну і Дізелю урок тоже буде. а агро хай чекає в гості восени - так як вони сьогодні бігли на осінь їх не стане, цілком "обороточку" можуть дома хапнути

15. 7 .2017 (10:46) Фан
У Ковалюка всьо получиться команда видно шо набере ше
15. 7 .2017 (13:50) Yurez
Сумнівно, малюнку гри як не було так і нема. Прийшли ті з ким Ковалюк ще сам грав - пенсіонери.

15. 7 .2017 (19:34) Вова рішала
Агробізнес виграє цю зону.....

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.