- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

ФК Калуш - ФК Минай - 2:2. Бойова нічия

05 Серпня 2017 (19:55)

ФК "Калуш" свою дебютну гру у аматорському чемпіонаті України завершив нічию. Хоча "хіміки" були дуже близькі до того, щоб святкувати й перемогу над ФК "Минай".

ФК Калуш - ФК Минай (Закарпатська обл) - 2:2 (1:0)
Калуш, стадіон "Хімік"
5 серпня, 18:00
Чемпіонат України серед аматорів. 1 тур

ФК Калуш (старт): Піцан, Маковійчук, Олевич, Яната, Цимбалістий, Коско, Петрик, Мельник О., Драган, Мельник С., Гончар.
Минай (старт): Бабенко, Беца, Допілка, Образцов, Смокоровський, Вагін, Микуляк Вл., Мирончук, Беняшко, Гегедош, Машталір

Голи: Мельник С., 14 (пен) Маковійчук 60, Олевич 89 (аг) - Гегедош 50.

 

 
Коментарі
5. 8 .2017 (20:02) Роман Трайтурак
добре стартували. жаль, що такий дурний гол пропустили наприкінці
5. 8 .2017 (20:10) Katso (Кацо)
Ну, якщо не звертати увагу на перший забитий!
5. 8 .2017 (21:00) zhenya82ts
Голкіпер Калуша до обох мячів причетний. При першому чомусь з воріт задалеко вийшов і шансів вже не було виручити, Другий гол взагалі піпєц... нащо він виходив, не зрозуміло. Поле доречі дубове і хороша, зіграна команда Минай, до нього так і непристосувалася. Зірка Кополовець "мертвий". Дуже шкода, перемога була дуже близько і Минай сильний суперник.
5. 8 .2017 (22:19) Demian
Не треба вішати всіх собак на голкіпера. Рахунок - по грі. Калуш не заслужив не перемога, а Минай на поразку. Кополовець не мертвий, а грав перший матч після травми. І , зважаючи на це, відіграв дуже пристойно.
5. 8 .2017 (22:35) zhenya82ts
Не згоден, ні за Кополовця, який тільки вийшов і навіть бігти не міг, ні по тому, що Калуш не заслужив перемоги. Реалізуй господарі два своїх дуже хороших моменти у другому таймі і Минай поїхав би додому з поразкою. В них був лише один нереалізований момент, коли гості могли забити. А другий пропущений гол є букетом помилки та дикого нефарту. Гра дійсно була рівна, але при цьому нічиєю навіть незважаючи на останній гол, я і напевно всі хто був на трибунах та на полі, незадоволені.
5. 8 .2017 (22:41) Demian
На полі було дві команди) Так само, як на трибунах вболівали не лише за Калуш. Я б навіть сказав, що судячи з підтримки вболівальників калушани грали на виїзді...
5. 8 .2017 (23:10) zhenya82ts
Просто в Калуші вже давно лише одні кузьмичи ))) Останній раз хороша підтримка була до кінця сезону 2002- 2003. А після несправедливості з обміном між лігами, де Івано-Франківськ "кинув" Калуш, вболівальник зник зі стадіону і до тепер ходить мляво, збираючи аудиторію в 10- 20 раз меншу ніж тоді. Відповідно інтершум не той. Нажаль...
5. 8 .2017 (23:15) zhenya82ts
Колись були вболівальники, а тепер глядачі...

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.