- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

ДЮФЛ України: п'ять команд представлятимуть Прикарпаття

12 Серпня 2017 (12:04)
Традиційно із початком навчального року в школах на старт виходять учасники Дитячо-юнацької футбольної ліги України. Нашу область у змаганні представлятиме п'ять команд - "Прикарпаття" у вищій лізі, "Тепловик-ДЮСШ-3", ФК "Калуш" та "Ніка" та "Ураган" у першій лізі.

В новому сезоні трохи відкореговано склади груп. Так традиційний учасник першої групи луцька "Волинь" стане суперником "Прикарпаття" у групі №4. Окрім лучан франківці змагатимуться із львівськими "Карпати", ФК "Львів" та "УФК-Карпати", моршинською "Скалою", закарпатськими СДЮШОР Ужгород та МФА Мукачево, чернівецькою. "Буковиною".

Як і раніше, у вищій лізі змагання проходитимуть в чотирьох вікових категоріях (U-14 - U-17). Вже відомо, що чемпіонат розпочнеться 9-го вересня. У першому турі на "Прикарпаття" очікує дуже складний суперник - "Карпати" (Львів). 14-річні та 16-річні прикарпатці прийматимуть однолітків вдома, а 15-річні та 17-річні поїдуть на матчі до Львова.

У першій лізі, як і минулого сезону, гратимуть ФК "Калуш" та "Тепловик-ДЮСШ-3" (Івано-Франківськ). До них приєдналась "Ніка", яка понизилась в класі, а також новачок змагань - "Ураган" (Івано-Франківськ). У першій лізі змагання проводяться в двох вікових категоріях - U-17 та U-15. Цей дивізіон стартує 10-го вересня. Суперниками прикарпатських команд на груповому етапі будуть "Ковель-Волинь" (Ковель), "Надія" (Копиченці, Тернопільска обл), "Покрова" (Львів), "Рух" (Винники), СДЮШОР-4 Львів та "Опір" (Львів).
 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.