- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Чемпіонат області: анонс першого туру

12 Серпня 2017 (13:59)
13 серпня розпочинається новий розіграш чемпіонату області серед команд першої ліги. 14 учасників, які вийдуть на старт, вже подали свої заявки. Тому можна припустити хто на що розраховуватиме в сезоні 2017/18 років.

Чемпіонат області. 1 тур
13 серпня (неділя), 17:00

ФК "Калуш" – "Бескид" (Надвірна)
Перша команда калушан змагається у аматорському чемпіонаті України, тому в обласні змагання - місце для підготовки найближчого резерву. Надвірнянський "Бескид", зберіг минулорічну основу і підсилився декількома досвідченими футболістами (Гринів, Герин, Демків). Тому перевагу в цьому матчі віддав би саме гостям.

ФК "Турка" – "Карпати" (Болехів)
Протистояння рівних суперників, які в цьому сезоні напевно розмістяться у другій половині турнірної таблиці. Господарі, однак, не мали б програти.

НФК "Бурштин" – "Тепловик-ДЮСШ №3" (Івано-Франківськ)
Новачок першої ліги має всі шанси розпочати сезон із впевненої домашньої перемоги над гостями з Івано-Франківська.

"Нафтовик" (Долина) – "Придністров'я" (Тлумач)
Цей матч обіцяє бути цікавим. З однієї сторони долинський "Нафтовик" під керівництвом Валентина Москвіна з обгрунтованим оптимізмом дивиться в новий сезон. Тренер мав можливість провести повноцінну передсезонну підготовку і можна припускати, що "нафтовики" боротимуться за місце в п'ятірці. З іншої сторони аутсайдер минулого сезону тлумацьке "Придністров'я", який також підсилився хорошими виконавцями (Кучера, Долотко, Гапончук, Канюк, Самочко).

"Вихор" (Ямниця) – "Колос Городенківщини" (Городенка)
Срібний призер попереднього чемпіонату розпочинає змагання виїзним матчем у Ямниці. Однак, гостям потрібно буде дуже добре постаратися, щоб вивезти додому три очки. Більше навіть віриться в те, що "Вихор" не програє.

ФК "Галич" – "Покуття" (Снятин)
Один із фаворитів чемпіонату ФК "Галич" вдома прийматиме снятинське "Покуття", яке в цьому сезоні повернулися до першої ліги. Кадровий потенціал суперників суттєво відрізняється. Тому якщо галичани налаштуються на гру належним чином, то розпочнуть сезон вдало.

ФК "Битків" – "Карпати" (Брошнів)
Одне із центральних протистоянь туру. Фаворитами пари виступають господарі, які провели повноцінну підготовку до сезону, доукомплектували склад та мають чіткі завдання на сезон. Але й "Карпати" мають далеко не найслабший склад у лізі.Прогнозую перемогуФК "Битків" з перевагою в один м'яч.

Трайтурак Роман, sport.if.ua
Фото Петра Белея

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.