- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Нива (Вінниця) - Прикарпаття: анонс матчу

13 Серпня 2017 (09:25)
Сьогодні івано-франківське "Прикарпаття" проведе виїзну гру проти вінницької "Ниви".

Нива (Вінниця) - Прикарпаття (Івано-Франківськ)
13 серпня, 18:00
Чемпіонат України. Друга ліга. 6 тур
Вінниця, стадіон "Нива"

Для команди Володимира Ковалюка вінничани є незручним суперником. У попередньому сезоні "Нива-В" двічі перемогла прикарпатців - 2:1 у Вінниці та 2:0 у Івано-Франківську. Єдиний гол за франківців провів Артур Комар.

Після домашньої поразки від "Агробізнесу" на старті сезону "Прикарпаття" набрало хід. В кубку України обіграло тернопільску "Ниву", а в чемпіонаті по черзі здолало хмельницьке "Поділля", житомирське "Полісся", тернопільску "Ниву" та білоцерківський "Арсенал-Київщина". До слова, останні, схоже, мають намір знятися з чемпіонату. Така переможна серія дозволила підопічним Ковалюка ввійти до групи лідерів своєї групи.

"Нива" не так справно здобуває очки у поточному сезоні. Цікаво, що свої перемоги підопічні Володимира Горілого здобували лише на виїзді, обігравши житомирське "Полісся" та білоцерківський "Арсенал-Київщина". А от вдома "Нива" обмежилась нічийними результатами - 0:0 з хмельницьким "Поділлям" та 1:1 із тернопільською "Нивою".

У складах обидвох команд відсутні дискваліфіковані. У минулому матчі проти білоцерківців після травми повернулися на поле Володимир Боришкевич, Ігор Худоб'як, Богдан Оринчак. Всі вони відправилися до Вінниці.

Як повідомляє прес-служба прикарпатців відеотрансляції матчу не заплановано. Натомість прес-служба івано-франківського клубу проведе текстовий онлайн поєдинку. Початок о 18.00.

Трайтурак Роман, sport.if.ua
На фото -СК "Нива", на якому відбудеться гра.
 
Коментарі
13. 8 .2017 (11:02) pa4oli
На якому сайті буде текстова трансляція?
13. 8 .2017 (12:17) Demian
Трансляція буде на офіційному сайті МФК Прикарпаття: http://fc.if.ua

13. 8 .2017 (12:13) Тарас
яка трансляція, про що ти говориш, з нового сезону перестали транслювати футбол за участю ФК "Прикарпаття"........
13. 8 .2017 (12:18) Demian
А ви готові оплатити вартість трансляції?

13. 8 .2017 (12:59) Тарас
я готовий вболівати ДУШОЮ і СЕРЦЕМ, а оплатити повинна адміністрація клубу.... (кошти також закладаються з міського бюджету, спонсорські внески, прибуток отриманий від домашнього перегляду глядачів на стадіоні), тим більше накінець появився ТИТУЛЬНИЙ СПОНСОР))))))))))
13. 8 .2017 (13:09) Katso (Кацо)
Підтримую п.Тараса, хіба то є файно, щоб уболівальники оплачували трансляцію, як про то п. Demian, натякає!
13. 8 .2017 (14:10) Demian
Так, це є нормальна практика. І так повинно бути. Чому одні люди витрачають свій час і кошти, щоб приїхати в Івано- Франківськ на гру та підтримати команду, а інші хочуть мати все на халяву, перебуваючи вдома на дивані ?

13. 8 .2017 (13:00) Тарас
напевне появився після подій у Львові))))))))) (титульний спонсор)

13. 8 .2017 (13:00) Тарас
але вся біда у трансляції, не має коштів!!!! БІДА)))))))) якщо я за кордоном і є пильним прихильником гри ФК "Прикарпаття", і в силу тих чи інших обставин не маю змоги бути присутнім на стадіоні, виходить не можу подитись гру, остільки керівництво команди і м. Івано-Франківська не може забезпечити онлайн-трансляцію гри!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! в тому і біда))))))))))))))))))
13. 8 .2017 (14:07) Demian
МФК Прикарпаття відразу після закінчення матчу викладає відеозапис гри, а також спеціально замовляє нарізки кращих моментів гри та голів, щоб вболівальники, які не мали змогу потрапити на стадіон отримали всю необхідну інформацію. Щодо організації прямих трансляцій, то регламентом Другої Ліги ПФЛ України вони не передбачені.

13. 8 .2017 (18:32) Lazio
На рахунок "на дивані"...шановний ви не праві...оскільки я осоьисто і ще декілька чоловік зараз перебуваємо на роботі в Італії..то ж 2300 км від Вінниці...і з радістю б переглянули онлайн трансляцію...скільки коштує організація ютубтрансляції матчів на ввесь сезон??? готовий скинутися...

13. 8 .2017 (20:28) Luchano Pavarotty
Вважаю правильним рішення те,що не має онлайн трансляцій.Тому що в нас не Англія і не Іспанія де на цьому заробляються божевільні гроші.Впевнений що всі попередні трансляції були збиткові,дехто говорить що місцева влада має про це подбати,тобто нести додаткові витрати!То я хочу всім таким совкам із совдепівський менталітетом сказати:халяви більше не буде!Виключно прагматичний підхід!!

14. 8 .2017 (07:14) apostol
повністю підримую Luchano .витрачати кошти громади на будь що безвідповідально.ітак фк Прикарпаття самий загадковий та засекречений клуб.відомо тільки що Сич дав 14.тис.грн.

14. 8 .2017 (11:01) Spiteful
Вважаю, що частина коштів, взятих з домашніх матчів могли б піти на онлайн трансляцію!

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.