- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

У Богородчанах грали ветерани

23 Серпня 2017 (20:55)

У Богородчанах відбувся 27-ий традиційний футбольний турнір серед ветеранів пам’яті Михайла Поворозника – найталановитішого футболіста 50-60-их років минулого століття, колишнього гравця команди майстрів – "Спартак" Станіслав. Останніми роками ці змагання проходять у двох вікових групах. У цьогорічних футбольних баталіях взяли участь 12 команд.

Боротьба у віковій групі понад 40 років йшла між 5 командами. Добре виступила команда з районного центру, більшість гравців якої є учасниками цьогорічного обласного чемпіонату серед ветеранів. У вирішальній грі богородчанці зустрілися з амбітною командою ветеранів сіл Бабче-Маркова. Перемогла більш досвідчена команда Богородчан з рахунком 3:0. Авторами забитих м’ячів стали Володимир Капущак та двічі Сергій Гладковський.

Результати поєдинків у цій групі:

Богородчани – Старуня 3:2

Іваниківка – Бабче-Маркова 1:1

Росільна – Іваниківка 0:0

Бабче-Маркова – Росільна 1:0

Богородчани – Бабче-Маркова 3:0

Сім колективів змагалися у старшій віковій групі понад 45 років. Спочатку грали у двох групах, переможці яких вийшли у фінал. Другі у групах боролися за третє місце. Напередодні фіналу відбувся поєдинок за третє місце, у якому ветерани Глибокого виграли у команди Росільної з рахунком 2:0.

У фінальному матчі зійшлися ветеранські команди Саджави та Богородчанської газової дільниці. Протягом усієї гри саджавці створили більше гольових моментів і їхні гравці Богдан Мороз і Михайло Жирик послали два м’ячі у ворота богородчанців. Отже, 2:0 і перше місце за ветеранами Саджави.

Результати матчів у групі понад 45 років:

Монастирчани – Глибоке 0:1

Богородчани – Глибоке 1:0

Богородчани – Монастирчани 1:0

Росільна – Старі Богородчани 1:1

Молодьків – Саджава 0:2

Росільна – Молодьків 1:0

Саджава – Старі Богородчани 1:0

Саджава – Росільна 4:0

Глибоке – Росільна 2:0

Саджава – Богородчани 2:0

На урочистому закритті турніру син Михайла Поворозника – Володимир та голова районної федерації футболу Роман Балаш вручили кубки та грамоти переможцям – командам Богородчан та Саджави. Також нагороджені і призери змагань.

Турнір ветеранівТурнір ветеранівТурнір ветеранівТурнір ветеранів

Богородчанська РФФ, Роман Балаш


Джерело
 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.