- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Прикарпаття - Вихор (Ямниця) - 5:0. Товариський матч

23 Серпня 2017 (22:43)

23 серпня МФК "Прикарпаття" провело товариську зустріч із міцним середняком чемпіонату Івано-Франківської області "Вихором" з Ямниці.  

Підопічні Володимира Ковалюка впевнено переграли аматорів з класичним аргентино-ямайським рахунком 5:0. У першому таймі хет-триком відзначився Ігор Худобяк, а в другій половині зустрічі по голу до свого активу записали Орест Януш та Роман Дитко.

Також слід відзначити, що молодий голкіпер Івано-Франківців Юрій Семенів в першому таймі парирував одинадцятиметровий штрафний удар. Цікаво, що в середині зустрічі за протилежними воротами  з'явилося одразу дві веселки. 

Гра відбулася в рамках підготовки Команди Рідного Краю (с) до поєдинку 8 туру Чемпіонату України з футболу серед команд Другої Ліги сезону 2017/18 років проти ФК "Львів", який відбудеться 26 серпня на МЦС "Рух" (вул. Чорновола, 128). Початок матчу о 18.00

Прес-служба МФК "Прикарпаття" висловлює вдячність Ростиславу Ковтуну за головне фото матчу !

Джерело
 
Коментарі
23. 8 .2017 (22:49) Vasia
Чому не зіграти з Коломиєю,Галич,Калуш,шукати слабких суперників,просто двохсторонка.
24. 8 .2017 (10:46) Demian
В суботу була товариська гра з Буковиною, а вже через два дні відповідальний матч проти ФК Львів. На даний момент в ігровому циклі така, як ви кажете двохсторонка була найоптимальнішим варіантом.

24. 8 .2017 (23:24) Mr. Acid
Не боїтеся загнати гравців цією надмірною "народністю"? В них післязавтра непростий матч
24. 8 .2017 (23:42) Demian
Надмірною у порівнянні з чим? Спілкування гравців з вболівальниками позитивно впливає на мікроклімат у колективі. Хлопці відчувають, що вони потрібні людям, а це надзвичайно мотивує.

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.