- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Покуття та ФК Калуш дізналися суперників в Кубку України серед аматорів

06 Вересня 2017 (18:36)

Асоціація Аматорського футболу України (ААФУ) визначила порядок проведення матчів 1/16 фіналу Кубку України серед аматорів сезону 2017/18 років.

Обидва представника Івано-Франківщини зустрінуться з сильними Львівськими командами:

«Рочин» (Соснівка, Львівська обл.) – «Покуття» (Коломия, Івано-Франківська обл.) – 13 та 20 вересня

ФК «Калуш» (Івано-Франківська обл.) – СКК «Демня» (Львівська обл.) – 13 та 27 вересня

"Рочин" (екс-Гірник) є володарем Кубку України серед аматорів позаминулого сезону, а Демнянці були фіналістами турніру в 2015 та 2017 роках.  Вже цього сезону останні подолали два попередніх етапи ДатаГруп Кубку України, обігравши Дніпро та Полісся. А вже 20 вересня майбутній суперник калушан зустрінеться з ФК Львів, тому матч-відповідь у цій парі буде зіграно 27.09.2017.  

 

 

Джерело
 
Коментарі
6. 9 .2017 (19:06) zhenya82ts
Враховуючи результати наших команд в цьому сезоні, дуже сподіватись на прохід далі обох команд не варто. Суперники сильні. Але надія вмирає останньою )))
6. 9 .2017 (19:25) Demian
Демня буде після матчу з ФК Львів, Покуття матч-відповідь грає вдома. Вважаю, що шанси на вихід в 1/8 фіналу є в обох представників Івано-Франківщини. .
6. 9 .2017 (21:08) zhenya82ts
Надіюсь на шанси, але в Калуша календар ігор складний. 5 матчів за період з 9.09 по 27.09. Сил би стало. В Коломиї 4 гри за період з 10.09 по 24.09. І після можливо виснажливого домашньго матчу з Рочином (20.09) не близький виїзд (7 годин) в Малинськ (24.09).

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.