- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

У "Прикарпатті" представили титульного спонсора та розказали про підготовку до Галицького дербі

18 Вересня 2017 (13:44)

У поточному сезоні титульним спонсором "Прикарпаття" буде компанія "Калуш Бровар Дистриб’юшен", яка представляє торгову марку "Калуське Експортове".

Як зазначив президент клубу Василь Ольшанецький, "Калуш Бровар" став одним із перших спонсорів, які відгукнулись на пропозицію підтримати "Прикарпаття". "Ви бачите, скільки людей збирають футбольні матчі, це дійсно народна гра, - говорить Ольшанецький. - Тому наші партнери із задоволенням погодились підтримати футбол і працювати із нами на взаємовигідних умовах. Наразі в рамках нашої угоди все виконується без проблем і затримок, у нас чудове взаєморозуміння".

За словами директора Калуської філії компанії Дениса Іваненка, договір укладений поки терміном на один рік із можливістю продовження. "Ми з радістю відгукнулись на ініціативу "Прикарпаття". Це особливо важливо зараз, коли легендарний свого часу клуб робить перші кроки у своїй новій історії в українському футболі, - підкреслює Іваненко. - Якщо "Прикарпаття" буде зацікавлене, ми готові співпрацювати і по закінченні цього сезону".

Василь Ольшанецький наголосив, що всі спонсорські кошти спрямовуються на забезпечення діяльності "Прикарпаття". "Клуб є неприбутковою організацією, тому ми можемо використовувати допомогу лише на потреби клубу, - пояснює президент. - Сюди входить матеріальне забезпечення футболістів - ті ж бутси, екіпірування, плюс медичні послуги. От, наприклад, Артур Комар нещодавно отримав серйозну травму, порвав зв’язки коліна, і йому знадобилось 40 тис. грн на операцію. Тому статей витрат завжди вистачає".

Попри угоду з компанією-виробником пива, на матчі проти львівських "Карпат" його продавати не будуть. "У чаші стадіону та на прилеглій території пиво продавати не можна, на це мають бути спеціальні дозвільні акти від міської влади. Але поліція категорично проти його продажу, тому що це матч підвищеної складності для Франківська", - говорить Василь Ольшанецький.

Президент клубу розказав, що наразі продано вже понад 6 тис. квитків на галицьке дербі, до того ж тисяча ще заброньована для вболівальників львівських "Карпат". Усього ж підготували 10 тис. квитків, і в клубі очікують на аншлаг.

Василь Ольшанецький повідомив, що наразі клуб і стадіон готові до поєдинку на 98%. Наразі завершують відновлення входів на північній і південній (де будуть фанати "Карпат") трибунах. Також за вимогою поліції там демонтують лави. "Ми почали готуватись до матчу із дня жеребкування, адже знаємо, що гра буде складна, і знаємо, хто такі львівські ультрас, - наголосив президент. - Після матчу з "Вересом" вони роздягли свою команду, і в нас є інформація, що в разі поразки від "Прикарпаття" вболівальники поженуть гравців до Львова пішки".

За словами президента клубу, порядок і безпеку під час гри забезпечуватимуть близько 60 стюардів, 200 поліцейських, 100 нацгвардійців, а також представники інших підрозділів. За попередньою інформацією клубу, до Франківська приїде група з 600 львівських уболівальників, але також будуть і неорганізовані фанати. Утім, яка б не була організація безпеки, піротехніки від львів’ян усе ж треба чекати. "Я говорив із офіцером безпеки "Карпат", який попередив, щоб наші пожежні були готові, адже файери на трибунах гарантовано будуть", - зазначив Ольшанецький.

Також Василь Ольшанецький повідомив, що ближче до матчу планують повністю перекрити вул. Дорошенка для паркування авто.

Пряму трансляцію поєдинку можна буде подивитись на телеканалі "ZIK", а франківська "Галичина" покаже матч у запису. Нагадаємо, гра Кубку України між "Прикарпаттям" і "Карпатами" відбудеться в середу, 20 вересня. Початок - о 18:00. Матч судитиме Олександр Солов’ян із Києва.

 
Коментарі
18. 9 .2017 (16:45) Mr. Acid
Чим би то наших так вмотивувати, щоб побачити як "Карпати" йдуть додму пішки, га?
19. 9 .2017 (07:39) Spiteful
Там і мотивації не потрібно. Виграють матч і будуть на. "олівці" в багатьох клубах-ось головна мотивація!

19. 9 .2017 (21:46) Mr. Acid
Напевно повторюсь, але хотілося б щоб знайшлося ще кілька спонсорів, щоб у міжсезоння зібрати всіх дійсно найсильніших гравців з області. Теперішні результати команди цьому сприяють, і "перша спонсорська ластівка" вже появилась.

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.