Інші
Select

Покуття (Коломия) - Рочин (Соснівка) - 1:0. Перша перемога в сезоні

21 Вересня 2017 (10:03)
Нажаль, коломийське "Покуття" припиняє свої виступи в Кубку України серед аматорів. Попри домашню перемогу в матчі-відповіді, до 1/8 фіналу проходить колектив із передмістя Червонограда.

Покуття (Коломия) - Рочин (Соснівка, Львівська обл) - 1:0

Кубок України серед аматорів. 1/16 фіналу. Матч-відповідь. Перша гра - 0:3
Коломия, стадіон "Юність", 300 глядачів

"Покуття" Коломия: Кисилиця, Сікач, Шифир, Подолюк, Свірідов, Шибко (Кушецький), Борисевич, Уграк (Блонський), Ковальчук (Нападюк), Олійник (Хандій), Москалик (Попадюк)

Гол: Попадюк 86.

ФОТО

Наступний свій матч у чемпіонаті України коломияни проведуть вже найближчої неділі, 24 вересня. "Покуття" поїде в гості до ФК "Малинськ" (Рівненщина).

Коментарі
21. 9 .2017 (17:20) Yoma
Гра не була надто видовищною.Гості старались контролювати мяч,грали на результат.Покуття по суті мало в першому таймі один гольовий момент-вихід Олійника сам на сам з воротарем гостей.Господарі поля в першому таймі намагались не поступатись в швидкості гостям.В другому таймі гості зробили ряд замін гравців і показали достатньо хороші швидкості протягом всього другого тайму.Кооломияни ж в другому таймі в фізичному плані явно "підсіли".Коротка лава запасних та відсутність на лаві запасних футболістів для проведення рівноцінних замін не дає можливості Покуттю показувати результативну гру.Рівень фізичної та технічної підготовки частини гравців Покуття не відповідає рівню аматорської ліги.Тому й такі слабкі результати.А Рочин явно грав на утримання рахунку,адже в себе дома гості здобули переконливу перемогу над Покуттям 3:0.Не зрозуміла мені заміна в стартовому складі Покуття лівого півзахисника І.Кушецького на Ковальчука.Загрози воротам гостей в першому таймі з лівого краю нападу коломиян так і не побачив.Кушецький та Сікач неодноразово в попередніх матчах добре взаємодіяли на лівому фланзі атаки,створюючи гострі моменти. Приємно дивує ветеран Покуття А.Олійник.Він як завжди в хорошій фізичній формі,викладається на полі на всі100%,але нема хоча би одного нападника в Покутті з яким би міг він взаємодіяти для створення гольових моментів біля воріт суперника.Молодець Попадюк-зразу ж вписався в гру та забив дуже гарний гол. На мою думку з цим підбором футболістів в Покутті-"пасти їм задніх".А тому в Покутті необхідно підсилити лінію нападу та півзахисту.Але це вже можливо перед початком другого кола.Якщо перед командою не стоїть завдання попадання в другу лігу,то таким складом можна грати на чемпіонаті області.Для чого тоді було заявлятись в аматорську лігу?

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
  2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
  3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:

2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

1. Використання нецензурної лексика.
  2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
  3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
  4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
  5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).