- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Нива (Т) - Прикарпаття - 3:3. Бойова нічия у Вишнівці

07 Жовтня 2017 (17:08)

Чемпіонат України з футболу, Друга Ліга, Група А, 15 тур

Нива (Тернопіль) - Прикарпаття (Івано-Франківськ) - 3:3 (2:1)

07.10.17, смт. Вишнівець, Збаразький р.н. 800 глядачів


Голи: Слоневський, 5, 73 (пен.), Литовченко, 45 — Худобяк, 9, Прошак, 55, Приймак, 87

Нива: Механів, Чорномаз, Мороз, Музиченко, Нагорний, Кохман, Слоневський, Гатала (Дорі, 81), Литовченко, Шевченко (Апанчук, 86), Пришнівський (Головачук, 90+2). 

Прикарпаття: Вульчин, Громоляк (Гуменюк, 49), Прошак, Приймак, Бочкур, Бойко (Геник, 85), Веприк (Кузьмин, 46), Януш, Боришкевич, Конкольняк (Дитко, 77), Худобяк. 

Попередження: Януш, 21, Гатала, 21, Кохман, 22, Боришкевич, 30, Громоляк, 42, Бойко, 44, Слоневський, 54, Приймак, 58, Вульчин, 72, Худобяк, 79, Шевченко, 79, Пришнівський, 83

Вилучення: Боришкевич, 65 (повторне попередження)

Візит другої команди Групи А в гості до третьої вийшов неймовірним - шість голів, 12 попереджень і видалення, але при цьому переможця, на радість конкурентам, визначити не вдалося.

Уже в дебюті спритний Пришнівскій заробив досить віддалений штрафний, а гості недооцінили небезпеку, поставивши в стінку всього одного гравця. Досвідчений хав, що став на шляху м'яча, в останній момент відвернувся від удару Слоневського, і м'яч закрутився на протихід голкіперу, потрапивши точно під поперечину - 1: 0. Втім, вже через кілька хвилин рахунок зрівнявся. Конкольняк вирізав подачу з лівого флангу, а Худобяк, а той чудово позбувшись двох пасивних опікунів, кивком голови переправив м'яч в сітку - 1: 1.

Далі йшла досить рівна гра - з гострими випадами Приймака і Худобяка у гостей, а також гострими проривами Литовченко і Гатали у господарів. Поки Гатала в центрі поля не обікрав суперників, Нагорний не втік в контратаку і катнув м'яч на хід того ж Литовченко. Спритний гравець втік від Прошак, вискочив на воротаря і якось пиром упакував м'яч в дальній кут - 2:1 перед самою перервою. Немов куля в лузу!

Втім, незабаром після перерви Прошак зробив еквалайзер. Він з ногою вирвав м'яч у задрімавшого на своїй половині поля Кохмана і тут же пальнув здалеку. Механів явно не чекав такого розвитку подій і витягнув м'яч вже з ближнього кута - 2:2.  Відразу після цього арбітр матчу з Одеси жорстко посадив на свисток підопічних Володимира Ковалюка. Кожен стик трактувався, як порушення правил з боку гравців "Прикарпатт". Внаслідок цього гра стала дуже нервовою. Міг забивати Януш, але незабаром гості залишилися в меншості, коли рефері вилучив за дотик в центрі поля до гравця "Ниви" Боришкевича.

Вже незабаром Нива пішла реалізовувати більшість. Могли забивати Шевченко і Нагорний, але допоміг пенальті, який з пальця вигадав арбітр з Одеси, коли Пришнівскій відверто симулював у боротьбі з Вульчином. Слоневський розвів воротаря і м'яч по різних кутах, та ще й без шансів пробив в дев'ятку - 3:2. Однак навіть граючи в меншості Команда Рідного Краю проявила неабиякий характер та змогла відігратися. Бочкур і Гоменюк розіграли м'яч на лівому фланзі, а на навіс відгукнувся Приймак. Захисник здорово вистрибнув і головою відправив м'яч майже в дев'ятку - 3:3!

За час піля повернення на професіональний рівень з таким однобоким та упередженим арбітражем, як цього дня  Івано-Франківське "Прикарпаття" ще не зустрічалося. Неймовірний матч забрав у обох команд багато сил і нервів, але так і не визначив переможця, що явно на руку третім сторонам.

Джерело
 
Коментарі
7. 10 .2017 (18:53) Luchano Pavarotty
В першій лізі судді часто вирішують справу,тому буде важко якщо пройдуть.А нічия на виїзді з головним конкурентом це нормально!
7. 10 .2017 (19:17) Katso (Кацо)
Приєднуюсь до попереднього коменту, бо якось і добавити гейби нема що!

9. 10 .2017 (17:38) Ігор
5-8 по жовтих картках,це точно щось не те з суддівством.Та й засуджений пенальті у наші ворота якого не було- все тут ясно,але нічого не змінити-фінал 3:3,головне що відрив від Ниви залишився 9 очків,хоча жаль що не збільшився.ми маємо дуже хороші шанси на 2 місце,ну а як пощастить то і на 1 можливо вийдем дещо пізніше

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.