- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Василь Ольшанецький про суддівське свавілля у Вишнівці

11 Жовтня 2017 (19:05)

Президент МФК Прикарпаття та екс-арбітр ФІФА Василь Ольшанецький аналізує арбітраж у матчі з "Нивою":

Відверто кажучи з моменту відновлення професіонального футбольного клубу в Івано-Франківську наша команда ще не стикалася з таким суддівськии свавіллям, як  у матчі 15 туру Чемпіонату України з футболу серед команд Другої Ліги з тернопільською "Нивою".

Незрозуміло, як Комітет арбітрів призначає на відповідальні матчі за участю лідерів Групи А Другої Ліги таких арбітрів, як одесит Дмитро Кубряк.  Своєю некваліфікованою роботою рефері вплинув на рахунок матчу. В однакових епізодах приймав абсолютно протилежні дисциплінарні рішення, відверто ігноруючи порушення правил з боку господарів та роздаючи направо і на ліво жовті та червоні картки гравцям "Прикарпаття".  Склалося таке враження, що рішення арбітра матчу були на руку третім сторонам.  

Щоб не бути голослівними розміщуємо відеонарізку спірних епізодів в матчі 15 туру "Нива" (Тернопіль) - "Прикарпаття" (Івано-Франківськ):

Джерело
 
Коментарі
12. 10 .2017 (14:48) Хххххххххх L
Чому ти Вашю плачеш,ти згадай,що наша Івано-Франківська корпорація футболу витворяє,а ти інспектор кажеш що так має бути....Все в житті вертається бумерангом.....
12. 10 .2017 (15:21) Коля
1000% правда!!!!!!!!

12. 10 .2017 (15:41) skill
Однозначно згідний з вами! Ольшанецький самий хабарний інспектор! Коли він інспектор то судді голову відривають і повірте посерйозніше ніж це було у Вишнівці! Наприклад тричі вже Битків вбивали за два сезони при його інспектажі,і цей "чесний" інспектор каже що добре вони судять,ясно чому добре)

12. 10 .2017 (17:09) Kretel
Як люди можуть вірити у фінансову прозорість нашого народного клубу Прикарпаття маючи такого мутного президента Ольшанецького,який хоче закарманити на кожному кроці

13. 10 .2017 (11:02) pallmall
Щось пана Дем яна не чути!!!!!)))

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.