- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Визначилися півфіналісти Кубку області з футболу

19 Жовтня 2017 (21:32)

19 жовтня відбулись матчі стадії 1/4 фіналу розіграшу Кубку Івано-Франківської області з футболу, в яких були зафіксовані наступні результати:

Кубок області. 1/4 фіналу. 19 жовтня (четвер)

 • "Нафтовик" (Долина) – "Колос-Городенківщини" (Городенка) – 3:1 (осн. 1:1, д.ч. 2:0)
 • "Вихор" (Ямниця) – "Покуття" (Коломия)  0:2
 • ФК "Рогатин" (Рогатин) – ФК "Калуш" (Калуш) – 2:1
 • ФК "Угорники" (Угорники) – "Карпати" (Брошнів-Осада)  2:3

В наступну стадію розіграшу обласного Кубку вийшли:

учасник чемпіонату ААФУ, діючий чемпіон області – "Покуття" (Коломия)

2 команди ПЕРШОЇ ліги області – "Карпати" (Брошнів-Осада), "Нафтовик" (Долина);

1 команда ДРУГОЇ ліги області – ФК "Рогатин".

Нагадуємо, поєдинки півфінальної стадії змагань відбудуться навесні 2018 року.

Джерело
 
Коментарі
19. 10 .2017 (21:36) Моршинський
http://dolynalive.com.ua/naftovik-probivayetsya-u-pivfinal-kubku-oblasti/

20. 10 .2017 (10:24) Вова рішала
Що за шняга тренерує Калуш..... За такий результат треба відривати Яй..

20. 10 .2017 (11:52) FCKKFAN
Як вболівальник Карпат із Брошнева-Осади я радий за три результати. По-перше я радий за результат рідної команди, яка створила камбек з 0-2!! гру не бачив, але думаю, що гостям в Угорниках було непросто, тому можна гордитися за такий результат)) По-друге радий, що Долина грала 120 хвилин, бо нам грати з доинянами в неділю)) Ну і радий, що Калуш вилетів. Гру дивився онлайн, Калуш суддя підтягував, в першому таймі дав сумнівний пенальт, який Цимбал примудрився бездарно не забити, в другому таймі тому ж таки суперфорварду Калуша дав тільки жовту картку за те, що той взяв його (СУДДЮ) за барки... Тут пряма червона, але не можна, бо Калуш і так вже горить 1-2. По грі Рогатин нічого такого не продемонстрував, типовий бий- біжи, останніх 15 хвилин лягали і тягнули час. А тішить мене виліт Калуша тим, що буде вже їм страждати фігнею з цими ротаціями складів у змаганнях. Як мають перерву на аматорів, то хлопають Галич і Брошнів, а так то зливаються вдома 0-5 Долині і Городенці... Якби я був вболівальником Калуша, то не ходив би на футбол. в суботу попали 0-1 на аматорів, а в неділю 0-5 Городенці. От і для кого ця команда грає??
20. 10 .2017 (21:22) zhenya82ts
Якби судді тягнули Калуш, то зарахували би чистий гол, в кінці матчу. Судячи з відео, де при паузі дивитись на тінь від гравців, стає зрозуміло поза грою немає і близько. По пенальті. Яке воно сумнівне ? Гравець Калуша б"є з двох метрів по воротам, а м"яч зупиняє, хоч і ненавмисно рука захисника. Звинувачувати суддів, що калушани програли із-за них не буду, бо аматорський Калуш мав обіграти Рогатин разом з суддями. Просто рівень судді такий, що дозволяє гравцям робити все що хочеш. Вальяжність гравців Калуша зіграла з ними злий жарт, бо грати треба в футбол незалежно, будь то Рочин чи Рогатин. Я розумію, що Вам прикро, що ваша команда програла в Калуші, але...це не вина калушан, де хочуть там грають, хоч два дні підряд, хоч цілий тиждень. Бо це дозволено ІФФФ та ФФУ і це їх вина, відносно їнших команд раз на то пішло. Огляд матчу https://www.youtube.com/watch?v=zJRk3xmN6WE&t=83s
20. 10 .2017 (11:58) Моршинський
а ми надіялись, що й ви гратимете 120хв, але трохи не дотягнули :) у неділю має бути цікава гра
20. 10 .2017 (11:57) Моршинський
У Долині гравцю Городенки також суддя мав давати ще одну червону за те, що той взяв його за барки, але дав лише жовту... Не поважають себе судді

20. 10 .2017 (13:18) BMW
Жереб також на весні.

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.