- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

"Прикарпаття" проведе один матч при порожніх трибунах - рішення КДК ФФУ

02 Листопада 2017 (12:35)
Сьогодні в Будинку футболу відбулося засідання КДК ФФУ в порядок денний якого було включено питання "Про неналежну організацію матчу Кубку України "Прикарпаття" (Івано-Франківськ) - "Карпати" (Львів).

Як повідомляє МФК "Прикарпаття", Контрольно-дисциплінарний комітет, заслухавши пояснення Івано-Франківсього клубу, зобов'язав МФК "Прикарпаття" провести один з домашніх матчів команди в 2018 році без глядачів.

Дане рішення може бути оскаржене в Апеляційному комітеті ФФУ.

 
Коментарі
2. 11 .2017 (18:47) apostol
яка вина прикарпаття .для кого вони будуть грати. наказувати потрібно конкретних фанів .є відео нехай відповідні органи розбираються.

2. 11 .2017 (19:22) Ігор
Якщо по чесному,то це справедливо,що Прикарпаття наказано на 1 домашню гру у 2018 році без глядачів за те що не забезпечили порядки на стадіоні а якісь 600 вболівальників Карпат виявилися прудкішими за наших правоохоронців З іншого боку у Прикарпаття не було матчів такого рівня багато років тому КДК ФФУ могла б це зважити і пробачити клубу за те що не дуже добре підготував безпеку на стадіоні,адже досвіду такої підготовки у клубу немає,не часто сюди приїжджають клуби такого рівня Карпати наказали крупним штрафом а нас і це вважаю правильно лише 1 із домашніх матчів у 2018 і це притому що клуб постраждав від фанів Львова на 60,000 грн Думаю це покарання не значиме адже поки буде цей матч без глядачів команда уже може досрочно вийти у 1 лігу.Було б гірше якби ми грали в 1 лізі і нас би наказали на домашній матч адже там суперники значно цікавіші До-речі розглядається зєднання 1 ліги з єлітою найближчим часом і можливо якщо Прикарпаття ввійде в 1 лігу через деякий час побачимо нашу команду в єліті
2. 11 .2017 (21:20) Luchano Pavarotty
Як можна600фанатів заспокоїти не застосовуючи зброю? ВДніпрі є досвід в Києві є досвід але і там теж були безлади ще похлеще!Дивне і абсолютно несправедливе рішення!!
2. 11 .2017 (20:04) Mr. Acid
Думаю, що КДК зважив на фактор відсутності досвіду проведення подібних матчів, тому і дали лише один матч

2. 11 .2017 (19:51) apostol
порядок на стадіоні забезпечує поліція .вони там були.отримали зарплату нагороди. за порядок на стадіоні не відповідає ані тренер футболісти чи сантехнік стадіону.

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.