- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Прикарпаття - Агробізнес - 2:4. З думками про майбутнє

05 Листопада 2017 (00:26)

Чемпіонат України з футболу, Друга Ліга, Група А, 19 тур

04.11.2017, м Івано-Франківськ. Стадіон «Рух», 3 800 глядачів

Прикарпаття (Івано-Франківськ) - Агробізнес (Волочиськ) - 2:4 (1:4)

Голи: Боришкевич, 27 (пен.), Оринчак, 89 - Юрчак, 18, 32, Громоляк, 29 (а / г), Скакун, 45 + 3

Прикарпаття: Вульчин, Громоляк (Геник, 81), Бойко, Бочкур, Яневич, Дербах, Януш (Гуменюк, 76), Боришкевич (Прошак, 46), Веприк (Дитко, 46), Конкольняк (Оринчак, 46), Кузьмин. Запасні: Семенів, Данищук. Головний тренер: Володимир Ковалюк.

Агробізнес: Чернобай (Одольський, 86), Дубчак, Курило, Шум, Слотюк, Думанюк (Темнюк, 77; Полторацький, 90 + 1), Юхимович, Юрчак (Гагун, 68), Груша (Кухарук, 46), Скакун, Семенець. Запасні: Сурник, Чиж. Головний тренер: Андрій Донець.

Арбітр: Геннадій Серпутько (Одеса)
Асистенти: Олександр Лапицкий (Київ), Олег ПАРАСУНЬКО (Київ)
Резервний арбітр: Іван Салаш (Калуш)
Інспектор: Едуард Валенко (Львів)

Заключний матч 2017 року наглядно продемонстрував всі проблеми, які є в івано-франківському футбольному клубі.  Мова йде як про суто ігрові та кадрові питання так і про організаційні. Влітку після поєдинку з "Агробізнесом" "Прикарпаття" зробило правильні висновки і вийшло на якісно новий рівень гри, що дозволили Команді Рідного Краю провести безпрецендентну серію з 15 матчів без поразок та вийти до 1/8 фіналу Кубку України. 

Варто сподіватися, що і цього разу зустріч з волочиською командою стане тим наріжним каменем, який дасть поштовх до нового витку в розвитку Івано-Франківського клубу. Звичайно ж команда потребує кадрового підсилення під Першу Лігу, адже всі побачили, щоб без лідерів захисної та аткакуючої ланок та низки травмованих гравців важко демонструвати той рівень футболу до якого звикли вболівальники.

До речі про останніх. Треба віддати належне людям, які щиро підтримують "Прикарпаття", відвідуючи МЦС "Рух".  Саме вболівальники Команди Рідного Краю є найактивнішими в Групі А Другої Ліги ПФЛ України.  В середньому домашні матчі клубу в поточному чемпіонаті відвідує 2 622 вболівальника.  Кубкові матчі з Карпатами та Десною вживу побачили 9860 та 6650 глядачів відповідно. Це зайвий раз свідчить про те, що Івано-Франківські вболівальники - найкращі ! 

Проте є і негативні моменти. На жаль, в поєдинку з львів'янами та останньому домашньому матчі "Прикарпаття" з "Агробізнесом" підвели клуб, команду та простих звичайних глядачів ті, хто мав би своїм прикладом демонструвати всім вболівальникам, як потрібно підтримувати своїх улюбленців. Мова йде про фанатів. Саме через дії останніх в кубовому матчі з "Карпатами" івано-франківське "Прикарпаття" вже покарано одієї грою без глядачів в 2018 році. Але для так званих ультрас цього виявилося замало і в поєдинку з "аграріями" фани показали свій низький морально-етичний рівень, спочатку закидавши гравців команди-суперниками виробами з борошна, а в кінці матчу, коли весь стадіон виконував гімн України запаливши фаєра. 

Скоріш за все тепер івано-франківський клуб буде змушений сплатити величезний штраф за поведінку своїх фанатів, а також цілком ймовірно може бути покараний додатковими матчами без глядачів. В цій ситуації "Прикарпаття" змушене відстоювати як свої законні права так і інтереси всіх вболівальників, які не почувають себе у безпеці.  По-перше в 2018 році більш жорсткою стане перевірка глядачів перед матчами, щоб на стадіон більше не змогли потрапити заборонені речовини. Натомість перший сектор нижнього ярусу МЦС "Рух" за європейським зразком буде перепрофільований на сімейний, де всі бажаючі зможуть спокійно переглядати матч улюбленої команди разом з дітками.  Жодних осіб, які своєю поведінкою заважають вболівальникам переглядати матчі команди ні на першому, ні на будь-якому іншому секторі більше не буде.

Джерело
 
Коментарі
5. 11 .2017 (01:01) Vitalik
щодо цих фанатіків,то дійсно сумно,коли їх ще перед матчем просили,наголошую на слові просили.поводитись культурно,але їм видно все одно,що буде з командою внаслідок їхніх вчинків,значить дійсно варто вжити до них заходів,бо таке вболівання явно не для команди,а проти неї,справжні фанатікі,молодці,все зробили,щоб команда програла і сплатила значний штраф і провела матч без глядачів,видно,фанатіки з карпат підказали,як себе поводити((,а ця їхня кричалка щодо суперника взагалі суперкультурна,суперник доказав своєю грою,а Ви своїм безкультурним вболіванням((

5. 11 .2017 (08:50) Luchano Pavarotty
Якщо подібне повторюватиметься то на стадіоні сімей не буде тому ,що бабська натура проста.Якщо вона бачить небезпеку то відповідно ні її ,ні дитини більше не буде,щей чоловікові все буде підстроювати щоб він сидів дома.

5. 11 .2017 (13:00) Mr. Acid
Ще раз особисто від себе дякую команді за яскраву в плані емоцій футбольну осінь, - подяка за перемоги, підтримка і розуміння у поразках. Подяка всім хто причетний до цього - від тих гравців що зіграли найбільше часу, до тих хто прибирає стадіон. Побажання йти обраним шляхом і результат прийде, і знати що успіх - це шлях від невдачі до невдачі. Віримо в Команду!

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.