- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Василь Ольшанецький: Через ганебну поведінку ультрас МФК «Прикарпаття» може мати серйозні проблеми

06 Листопада 2017 (12:54)

Керівництво, президент, головний тренер МФК Прикарпаття неприємно вражені ганебною поведінкою прикарпатських ультрас на матчі 19 туру Другої Ліги Прикарпаття - Агробінес.

Кидання круасанів в ігрову зону стадіону не має ніякого виправдання, тому що дані хлібо-булочні вироби – це той самий хліб, який є символом Християнства і кидатися хлібом – це найбільший гріх, який може бути.

Застосування піротехнічних засобів на трибунах стадіону ні до чого доброго не приводить, окрім штрафів та різного ступеню дисциплінарних санкції з боку ПФЛ та ФФУ. Тим більше використання димових шашок чорно-білого кольору наводять на думку, яку саме команду підтримували ультрас,  якщо суперник грав у чорно-білій формі.  Перед початком цієї зустріч була розмова керівництва клубу і ветеранів АТО з ультрас, яких просили не застосувати на цій грі жодних піротехнічних засобів, так як 2 листопада, відбулося засідання КДК ФФУ на якому було прийнято рішення покарати МФК «Прикарпаття»  проведенням одного домашнього матчу без глядачів. Дане рішення планувалося оскаржити в Апеляційному комітеті, але уже навіть не має сенсу писати апеляцію, натомість варто очікувати більш жорстких санкцій з боку Контрольно-Дисциплінарного комітету.

Поведінка ультрас  - це не тільки паління піротехнічних засобів, а в першу чергу підтримка улюбленої команди, а так як фанати себе поводять, то вони просто залишають тисячі івано-франківських глядачів без можливості відвідування матчів. Ніхто не знає, якими будуть остаточні рішення КДК ФФУ після цього інциденту. З чотирьох домашніх матчів "Прикарпаття" в наступному році, які залишилися до кінця сезону 2017/18, як мінімум один вже точно пройде без вболівальників, а можливо і ще доведеться грати без глядачів.

Виникає логічне питання до ультрас: їхні дії – це допомога команді чи спланована акція на те, щоб футбол в Івано-Франківську знову зник? В керівництва клубу є сумніви чи варто у майбутньому виділяти цілий сектор для таких горе-фанатів і чи взагалі потрібні команді такі фанати. У випадку призначення грошового штрафу,  МФК "Прикарпаття" залишає за собою право подати фото та відео матеріали про дії ультрас в правоохоронні органи для покарання винуватців.

 Також звертаємося з проханням до представників ЗМІ, ветеранів АТО та керівників патріотичних громадських організацій, а також тисяч вболівальників Команди Рідного Краю дати свою оцінку поведінці 10-15 так званих «ультрас», які під час війни на Сході України, використовують піротехнічні засоби та кидають на землю святий Хліб і  завдячуючи яким Івано-Франківська команда буде проводити свої домашні матчі без глядачів. 

Джерело
 
Коментарі
6. 11 .2017 (18:44) Коля
На сторінці в мережі Фейсбук “Прикарпатські ультрас” пояснили свої дії на стадіоні. Вболівальники звинувачують прес-секретаря клубу Олександра Дем’янчука. “Ми не мали наміру робити якісь заяви, але через брудну маніпулятивну кампанію прес-секретаря ФК «Прикарпаття» Олександра Дем’янчука, яка почалася проти нас, ми не можемо змовчати. Зараз ультрас Прикарпаття звинувачують у тому, що через нас ФК «Прикарпаття» змушений буде грати при пустих трибунах один матч у 2018 році. Причиною цьому, нібито, є десяток фаєрів, які ми запалили у кубковому матчі з «Карпатами». Насправді ж, рішення контрольно-дисциплінарного комітету базується на рапорті делегата ФФУ на тому матчі Тараса Клима, який серед іншого нарікає на «нецензурні вислови на адресу президента Росії», що вигукував весь стадіон, а загалом пан делегат відзначає неналежну організацію футбольного матчу приймаючою стороною. Тобто, тут ми бачимо першу маніпуляцію збоку Олександра Дем’янчука, який всіх собак намагається повісити на ультрас.
6. 11 .2017 (18:45) Коля
По-друге, він відверто бреше, коли каже, що в матчі з «Агробізнесом» ультрас кидали на доріжки стадіону хліб. Назва цього клубу говорить сама за себе. Його президент Олег Собуцький за сумісництвом є віце- президентом ФФУ та власником однойменного товариства з обмеженою відповідальністю. Футбольний клуб для цієї людини – це не більше, ніж можливість прорекламувати свою продукцію – круасани, які ультрас «Прикарпаття» і викинули на доріжку стадіону «Рух» у матчі із «Агробізнесом». Ми проти такого підходу до футболу. Ми вважаємо, що Україна, в тому числі – Волочиськ, заслуговує на більше, ніж одноденні футбольні проекти, які закінчуються в один день із рекламною кампанією спонсора. Олександр Дем’янчук звинувачує нас у тому, що ми кидали хліб. Це – свідома брехня. Маніпулюючи такими поняттями як «святий хліб», «Голодомор» Олександр Дем’янчук має на меті ввести в оману вболівальників і дискредитувати нас в очах громадськості. Прес-секретар Дем’янчук ставить знак рівності між хлібом, якого не вистачало жертвам голодоморів, і спонсорськими круасанами з шоколадом. Чому тоді Дем’янчук не прирівнює до хлібу і пиво, яке «звичайні вболівальники» «Прикарпаття» кидали на доріжки у матчі з «Карпатами», адже пиво також роблять зі злакових? Нас звинувачують в неповазі до суперника. Так, такого суперника, який створений заради заробляння грошей, ми справді неповажаємо. Але одна справа – ми, яких і так всі вважають вар’ятами, інша справа – офіційна сторінка ФК «Прикарпаття», на якій Олександр Дем’янчук регулярно дозволяє собі публікувати неадекватні заяви від імені клубу. Так було і у випадку смішного срачу із Віктором Вацком, так було і у випадку афіші до матчу із «Агробізнесом», на якій орел нападає на круасан. Нагадаємо, це – афіша на офіційній сторінці футбольного клубу «Прикарпаття» у соцмережі Facebook.
6. 11 .2017 (18:45) Коля
Після того, як ми усвідомили, що використання піротехніки може справді нашкодити клубу, бюджет якого обмежений, ми вирішили відмовитися від її використання у матчі з «Агробізнесом». Однак, дії адміністрації клубу перед матчем нас відверто розчарували. Адже півтора роки ми довіряли один одному, знаходили спільну мову і раділи, що в Івано- Франківську, нарешті, з’явився клуб, яким можна гордитися. Тому ми явно не очікували на тотальні обшуки, які влаштував нам клуб перед входом на сектор. Це – вже не про довіру і взаємоповагу, це – про початок підозр і репресій. Такого ми терпіти не будемо. Ми продовжуємо вважати, що правильне використання піротехніки – це безпечно, яскраво, емоційно, красиво. Це – одна з речей, яка робить футбол живим. Тому адміністрації українських клубів могли би спільно протистояти ФФУ, яка запроваджує неадекватні штрафи за використання піротехніки, а не влаштовувати натомість репресії проти власних фанів. Цим ви доб’єтеся тільки того, що на матчі ходитимуть хіба що дві-три сотні родичів футболістів, як це зараз є в більшості матчів Прем’єр-ліги. Дем’янчук називає нас «так званими ультрас». Можливо, так ця людина із комплексом Наполеона переносить на нас ще один свій комплекс – адже це саме він сам себе назвав віце-президентом і робить від імені клубу відверто ідіотські заяви. На відміну від нього ми не будемо спекулювати питаннями «Майдан», «АТО», в яке нас вже відправляють у Фейсбуці, незважаючи на те, що багато хто з нас там був. Ми просто скажемо, що прес- секретарі приходять і йдуть, а ми залишаємося з командою і в дощ, і в град, і при 1:4 в першому таймі, коли більшість «порядних вболівальників» вже йдуть додому, посилаючи рідну команду куди подалі.
6. 11 .2017 (18:45) Коля
Олександр Дем’янчук зараз налаштовує проти нас вболівальників, налаштовує клуб, налаштовує команду. Як – це можна бачити хоча б із офіційного сайту ФК «Прикарпаття», на якому досі немає вичерпного звіту про центральний матч сезону із «Агробізнесом», натомість вже є три публікації, в яких власних фанатів поливають брудом. До такого в Україні не опускався ніхто – ні Курченко, ні Ахметов“, – зазначають вболівальники.
6. 11 .2017 (19:26) bankeer
Коля, яка різниця чи Агробізнес проіснує день чи рік??? І звідки у них беруться гроші на футбол? Це проблеми керівництва клубу Агробізнес. Там виступають футболісти, які отримують зарплату за свою гру. Виступають самі українці і мені здається(але можу помилятись) - місцеві. Зараз цей клуб є командою яка зареєстрована у ФФУ та виконує всі регламентні умови. Ви пропонуєте усім гравцям цього клубу розійтись і нехай існують тільки команди в яких є історія більше 50 років? Ви впевнені, що Прикарпаття найближчих 10 років буде існувати? Я б також був радий, якщо б у нас був спонсор (Юридична організація), який би повністю займався фінансуванням команди... І нехай би Ви кидали навіть не круасанами а чимось іншим у гравців - це було б все одно бридко!!!! ГРавець - також людина! І ви прекрасно знаєте, що фаєри на стадіонах заборонені! Тут нема чим виправдовуватись. На цьому матчі вся підтримка нашої команди звелась до зневаги гравців та цілого клубу іншої команди. ОТ і все

6. 11 .2017 (21:14) Luchano Pavarotty
Фанатське бидло в Україні ухуї..Б'ють призидентів клубів,б'ють простих вболівальників і зривають матчі.Нажаль до Франківська ця зараза теж добирається і з цим щось треба робити!Ідеологічні анархісти а не ультраси!

6. 11 .2017 (21:54) Фан
Хлопці паліть дальше фаєра ...будем ФФУ годувати штрафами ...а не вкладати в команду гроші,через рік для кого та команда треба буде

6. 11 .2017 (22:17) Scorpio
А я от пригадую, як торік 1 (ОДИН!!!) фанат команди "Кремінь" (Кременчук) перекричав увесь наш фан-сектор! Це так, до слова - як уболівають наші фани на фоні інших. Бубен "заімєлі" аж на останньому матчі. А оця співанка "Прикарпаття-Прикарпаття" на кшалт Петриненкової "Україно-Україно" - взагалі на сон тягне. Ось тут проявіть себе, а Ви як бидло - булками в гравців суперника кидаєтесь! До чого тут Дем'янчук? Він і справді містер - самопіар, але це не виправдання бидло-поведінки на трибунах. Маєте зайві кошти на заборонену піротехніку - профінансуйте краще улюблену команду.

6. 11 .2017 (23:06) Mr. Acid
Ще самі по собі фаєри, мабуть, справді прикрашають шоу на стадіоні. А от вибухів я не можу зрозуміти і підтримати. Так само як і приниження команди суперника кричалками та викиданням предметів (щоб то не було) за межі сектору. На жаль, ми сліпо, нефільтруючи переймаємо чужу культуру - бо так роблять десь. А спробувати бути першим , а не мавпувати когось слабо?
7. 11 .2017 (16:21) Scorpio
Ну, щодо фаєрів готовий посперечатись. Візуально - так, це видовищно. Але дихати при цьому (споглядаючи це видовище) сірчаним газом - сумнівне задоволення. А для декого, може, й небезпечне для здоров'я. На трибунах же є діти, підлітки, жінки (навіть вагітні) - їм це корисно? Ті ж астматики... Це проблема всього нашого суспільства - вседозволеність (породжена безкарністю). Хочемо жити як в Європі чи Америці? Але ж вони керуються принципом: "Твоя свобода закінчується там, де починається свобода іншого". Нам вже - нас...ати на оточуючих, ще й потім гімн разом заспіваємо. Те ж саме паління на трибунах. Всі ж знають, що це заборонено, але спробуй зробити нахабі зауваження - вбити готовий!..
7. 11 .2017 (20:47) MihaskoIF
шановний подивіться як палять у Європі, подивіться чемпіонат Польщі, там на кожній грі палять, візьмемо нещодавній матч чемпіонату Німеччини Борусія - Баварія, там теж нормально запалили, зрозумійте це така культура у всьому світі, ПІРОТЕХНІКА- НЕ ЗЛОЧИН!!!
7. 11 .2017 (20:59) bankeer
Борусія - Баварія палили ДО матчу!!! і потім ніхто постороннього предмету на поле не кинув хоч сидять 5 метрів від поля. І порівняй матчі Борусія - Баварія і Прикарпаття - Агробізнес. Як повели себе фани в обох матчах. І ще Польщу ти відносиш до ТОП-чемпіонатів? Дивився хоч один матч? А петарди для чого кидали? ТИ ще приклад якоїсь Албанії чи Сербії наведи щоб всі глянули. Звертай увагу найкращі європейські чемпіонати Англію, Іспанію і роби висновки. Просто ще підчас першого тйму звернув увагу що під трибуною фанів весь час була якась молода мамаз дитиною. Подумав, як круто - напевне дружина якогось гравця прийшла. Так як на трибуні із коляскою незручно, то вона збоку із коляскою вболівала. А Герої в кінці другого тайму якраз туди петарди кидали... Мовчав би ти краще!
7. 11 .2017 (21:20) MihaskoIF
шановний ми перед тим як палити попросили цю жінку із дитиною відійти.... Уважніше передивіться мачт Борусії, а конкретніше останні 15 хв., За польським чемпіонатом стежу більше 5 років і не тільки за чемпіонатом, а також за польськими кібіцами, так я Вам скажу що кожний фанат який розуміється у цьому кладе поляків на перше місце за фанатизмом.... Приведемо дербі Сет-Етьєна і Ліона подивіться або почитайте чого матч перервали на 40 хв. це теж топ пригадаємо матч ЛЄ між Арсеналом і Кельн чому матч почався із запізненням на 1 год. прикладів багато... теж сама іспанія перед кубком де грав Алавар не пам'ятаю проти кого були безпорядки коло стадіону де було затримано близько 50 фанатів
8. 11 .2017 (08:38) Mr. Acid
Та класти на перше місце можна кого хочеш. А якщо влаштують чемпіонат світу по ідіотизму, то треба буде брати приклад з чемпіона?
7. 11 .2017 (22:07) bankeer
Ок, дякую за інформацію. Але ж ти сам написав що матчі були перервано, чи почалися із запізненням це ж ненормально! Хто від цього виграє? Одні "фінансові збитки". Це приносить задоволення тільки фанатам. І тим більше це офіційно ЗАБОРОНЕНО! Що тут ще пояснювати. Особисто я не проти файерів, але робіть це до матчу, пройдіть містом з ними перед стадіоном якесь шоу де хочете тільки не під час матчу. Повірте, десь 90% вболівальникам це ні до чого. І Ковалюка ви чули, що він думає на рахунок цього. Гравці, думаю, такої самої думки. А все через те що будь-яка піротехніка на стадіоні ОФІЦІЙНО ЗАБОРОНЕНА. Це як правила дорожнього руху.
7. 11 .2017 (21:47) Luchano Pavarotty
Так в Європі палять фаєра!Але Україна за економічними показниками це АФРИКА і команда у нас не в головному дивізіоні виступає.і що найгірше її фінансують не спонсори а платники податків тому прохання брати це до уваги.Ми фінансово убога команда для першої ліги(поки що)тому тільки об'єднано можна все пройти а якщо кожен почне кричати і не чути інших то футбол у нас приречений((
7. 11 .2017 (19:12) Mr. Acid
Хіба хтось говорив про користь? мова йшла лише про прикрасу шоу - тобто візуальний ефект.
7. 11 .2017 (18:02) Demian
Ви пишете правильні речі. З вболівальниками потрібно працювати. Пояснювати, що дозволено, а що ні. В першу чергу з підростаючим поколінням, молодими вболівальниками Та ситуація, яка зараз є - це в першу чергу недопрацювання клубу. Будемо намагатися її виправляти. Не повинно такого бути, щоб через кількох осіб страждали всі глядачі.

7. 11 .2017 (20:44) MihaskoIF
Залишити коментар

8. 11 .2017 (09:46) Mr. Acid
https://prosport.tsn.ua/sport/fifa-znovu-pokarala-federaciyu-futbolu-ukrayini-1033400.html - в продовження теми
8. 11 .2017 (18:30) MihaskoIF
тут не потрібно уже гнати на ультрас, бо останню гру ультраси бойкотували через продаж тікетів по паспортах, це все ВІРНІ ПИВУ...
8. 11 .2017 (19:49) Mr. Acid
а хто гонить на ультрас? це продовження теми поведінки на стадіонах

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.