- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Відбулася підсумкова прес-конференція МФК "Прикарпаття" в 2017 році

09 Листопада 2017 (15:06)

9 листопада в прес-центрі МЦС Рух відбулася підсумкова прес-конференція Івано-Франківського "Прикарпаття" в 2017 році.

Захід був поділений на дві частини. В першій з них з журналістами поспілкувалися президент івано-франківського клубу Василь Ольшанецький та спеціальні гості – директор з маркетингу Професіональної футбольної Ліги України Світлана Рибакова та керівник  партнера Івано-Франківського клубу ТМ Gera Олександр Конюкевич.

Представниця ПФЛ відзначила той факт, що більш ніж 80% всіх замолення платформи http://shop.pfl.ua складає продукція з сиволікою Івано-Франківського "Прикарпаття". Після цього було проведено розіграш спортивного костюму від  інтернет-магазину.

В другій частині прес-конференції до спікерів долучилися міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків та головний тренер МФК "Прикарпаття" Володимир Ковалюк, які підвели підсумки виступів Команди Рідного Краю в році, що минає та розповіли про завдання, які стоять перед командою в дві тисячі вісімнадцятому. Серед найважливіших - вихід в Першу Лігу, поступова реконстракція МЦС "Рух" та залучення додаткових фінансових ресурсів для клубу, в тому числі й від вболівальників.

Джерело
 
Коментарі
9. 11 .2017 (16:07) Rumata
як завжди - вичерпно та інформативно
11. 11 .2017 (16:08) Тарас Шевченко
З такою "професійною" прес-службою важко було очікувати чогось більшого
12. 11 .2017 (09:26) Demian
Конкретизуйте, будь ласка. Які критерії професійності прес- служби на вашу думку і якими були ваші очікування?

12. 11 .2017 (16:35) vitvit
Demian. Тарасик, це ви повинні знати, а не запитувати у пересічнмх відвідувачів інтернет порталу Які завдання та функції виконує прес-служба ФК? Співпраця з іншими ФК? Налагодити ефективної співпраці зі ЗМІ. Збільшити присутність у медіа? Ефективно анонсувати заходи ФК, працювати зі ЗМІ після заходів? Правила для співробітників ФК щодо надання інформації ЗМІ про організацію? Інформаційне наповнення інтернет-сайту клубу. Яка інформація про клуб є обов’язковою для висвітлення? Які є правила висвітлення новин, розміщення фотоматеріалів?
12. 11 .2017 (19:21) Demian
Як раз і хотілося почути думку "пересічного відвідувача". Крім вищеперечисленого прес-служба МФК Прикарпаття реалізує велику кількість соціальних проектів, проводить різноманітні акції та конкурси для вболівальників, представляє клуб на рівні ПФЛ та ФФУ.
12. 11 .2017 (16:36) vitvit
Олескандр!!!

27. 11 .2017 (14:51) SportMania
а чому команда рідного краю а не міста? це ж не збірна області)))))

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.