- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

МФК "Прикарпаття" планує організувати передсезонний турнір

22 Листопада 2017 (10:59)

З 20 по 28 лютого 2018 року в м. Івано-Франківську на стадіоні "Хет-трик Арена" заплановано проведення футбольного турніру "Прикарпатська зима".

МФК "Прикарпаття" запрошує професіональні команди Першої та Другої Ліги взяти участь у змаганнях, які стануть завершальним етапом підготовки до весняної частини сезону. Окрім власне ігор за бажанням команд є можливість проведення якісного навчально-тренувального процесу.

Більш докладну інформацію про умови проведення турніру та розміщення команд представники клубів можуть довідатися, зателефонувавши за номером 050 156 31 11 (Татарин Микола Васильович, спортивний директор МФК "Прикарпаття").

Джерело
 
Коментарі
22. 11 .2017 (12:11) Luchano Pavarotty
Запрошення деяким командам будуть відправляти?Бо вони можуть не знати.

22. 11 .2017 (22:08) bedim
Стоп! Стадіон побудований для дитячо-юнацького та аматорського футбол, а не для професіоналів( тим більше тренувань заїжджих команд). Не допустім руйнування єдиного газону в області! Збережім його для наших дітей!
23. 11 .2017 (09:44) Mr. Acid
Логіка є
23. 11 .2017 (13:56) Scorpio
І не лише логіка! Це просто злочин - руйнувати поле, заробляючи при цьому собі "на кишеню". Але хіба хтось здивований? Так і було задумано нашими горе-керівниками від футболу! І в цьому - вся наша сутність!

23. 11 .2017 (18:55) Luchano Pavarotty
Судячи з коментарів відразу стає зрозуміло ,що ці люди далекі від футболу а про стадіон "Хет-рик "його функціональність і матеріали які використовувались в його будівництві взагалі -"темна маса".
24. 11 .2017 (22:53) Scorpio
Ну, даремно Ви так, пане Лучано! Певна обізнаність все- таки присутня, що й не дивно в епоху інтернету. Та й досвід екплуатації інших полів теж дещо говорить. найперше - це наповнювач, або, простіше кажучи, та крихта із чорної гуми. Вона з часом "виноситься" з поля і якщо її не підсипати "свіжої", то далі починає приминатися, а згодом і стиратися синтетична "трава". Як наслідок - за рік-два поле стане "лисе". Тому потрібно постійно підсипати гуму і "розчісувати" саму траву (щоб підняти після приминання). Ці всі процеси - не дешеве задоволення. Гадаєте, хтось це робитиме на "Хет-Трику"???
24. 11 .2017 (22:59) Scorpio
Щодо функціональності, то на полі візуально видимі два "прогини" - в них накопичуватиметься вода, що неодмінно призводитиме до поступової руйнації поля. Про матеріали поля можна буде судити трохи згодом, але в будь-якому випадку інтенсивна експлуатація його профі-гравцями точно не продовжить його вік. А от про якість матеріалу сидінь на трибунах можна сміливо робити висновок вже зараз - гі...но! Хтось добряче зекономив і "заробив"! Лише б і з матеріалами самого поля не відбулося те саме...
25. 11 .2017 (00:16) Luchano Pavarotty
Не бачу нічого поганого в тому що там проведеться турнір як на мене це навпаки спонукатиме владу підтримувати цю арену в належному стані.А от як би не було професійної команди то арена дуже скоро могла б посипатись.
25. 11 .2017 (11:13) Mr. Acid
Luchano Pavarotty, все вірно Scorpio написав про матеріали? Чи може Ви, зважаючи на близькість до футболу, дасьте більш грунтовну думку? чи альтернативну?
25. 11 .2017 (14:38) Luchano Pavarotty
Стадіон Хет-рик призначений для розвитку футболу в регоні не тільки дитячого а й аматорського.Тобто ці категорії є першочергові згідно вимог УЄФА.Усі інші моменти експлуатації і підтримки стадіону, вирішуються на місцях.Тому я не бачу про що тут з вами говорити ви створили проблему з нічого!
25. 11 .2017 (17:01) Mr. Acid
Тобто, відповіді на поставлене питання у Вас немає? ))
25. 11 .2017 (17:03) Mr. Acid
"Ця програма передбачає серйозний розвиток інфраструктури спортивних і тренувальних майданчиків, у першу чергу для масового та дитячого футболу". А це так, з сайту ФФУ
25. 11 .2017 (18:47) Luchano Pavarotty
Я в курсі є купа відео і інформації на цю тему!Добре що до тебе нарешті дійшли що там є слово "масового футболу".
25. 11 .2017 (22:17) Mr. Acid
Ще би було для тебе добре якби до тебе дойшло що таке "масовий"
24. 11 .2017 (18:53) Katso (Кацо)
Коли будували, то так часто наголошували , що ніяких профі, а тепер що? Хочеться почути хть якусь відповід конкретних посадовців!

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.