- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Збірна м. Івано-Франківська – чемпіон області з футболу серед ветеранів (45+) 2017 року

26 Листопада 2017 (17:22)

Осінь, як пора року, для багатьох вболівальників футболу, асоціюється із ветеранськими змаганнями. 25 листопада в Івано-Франківську на стадіоні зі штучним покриттям "Хет-Трик Арена" відбулись обласні змагання з футболу серед ветеранів вікової категорії 45+ (футболісти 1972 року народження і старші).

У турнірі взяли участь 4 збірні команди: м. Івано-Франківська, м. Калуша, Галицького та Коломийського районів, які за кубковою системою розіграли цьогорічні нагороди. Матчі тривали два тайми по 20 хвилин кожний.

Згідно жеребкування першими на футбольне поле вийшли ветерани Галицького району та м. Івано-Франківська. Галичани хоча й виглядали дещо слабшими на фоні суперників, але чоловічий характер і бійцівські якості проявляли на кожному клаптику футбольного поля. Незважаючи на всі зусилля, вони все ж поступилися івано-франківцям з рахунком – 1:6.

У другому півфіналі ветерани Коломийського району зустрічались зі збірною м. Калуша. В основний час напруженого матчу переможець так і не був виявлений – 0:0. В серії пенальті ветерани збірної м. Калуша з рахунком 5:4 нарешті здолали опір суперника і вийшли у фінал.

Після невеликої перерви відбулася гра за третє місце між збірними командами Галицького та Коломийського районів. Якщо виходити виключно з рахунку, можна припустити, що гра пройшла за повної переваги ветеранів Коломийщини. Але треба віддати належне і галицьким футболістам, які увесь поєдинок намагалися грати у футбол, а не тільки заважати це робити супернику. Але майстерність та рівень гри ветеранів Коломийського району були помітно вищими, тому перемога з рахунком 4:0, значною мірою, є закономірною.

Фінальна гра між збірними командами м. Івано-Франківська та м. Калуша пройшла в напруженій боротьбі, з великою кількістю гострих моментів і цілком відповідала статусу фінальної. Ветерани футболу забули про свій вік і показали дійсно ту гру, за яку ми любимо цей вид спорту – вони грали із задоволенням, натхненням, адже ніхто не хотів поступатися. У підсумку з рахунком 2:1 перемогу святкували івано-франківські футболісти.

Після фінальної гри пройшла урочиста церемонія нагородження. Головний суддя змагань, голова Комітету ветеранів Івано-Франківської обласної федерації футболу Василь Луцький вручив грамоту за IV місце ветеранам збірної Галицького району, грамоту і "бронзові" медалі – ветеранам збірної Коломийського району, грамоту і "срібні" медалі – ветеранам збірної м. Калуша, а переможцям ветеранам збірної м. Івано-Франківська – Кубок, грамоту і медалі "золотого" ґатунку.

Перемогу у складі збірної команди м. Івано-Франківська здобували: Сергій Кулешов, Олег Савіцький, Петро Русак, Орест Дорош, Володимир Ковалюк, Володимир Крижанівський, Сергій Пташник, Олег Руденський, Юрій Шулятицький, Іван Павлюк, Володимир Чуйко, Василь Костюк, Юрій Костишин, Ігор Кукушкін, Тарас Кузик.

Хоч футбольна фортуна команді ветеранів Галицького району не посміхнулась і вона стала однією із аутсайдерів змагань, однак голова районної федерації футболу Іван Бабій, якому сьогодні, до речі, виповнилося 58 років, після церемонії нагородження запевняв, що гравці не засмучуються, за призове місце боротимуться наступного разу: "Зібралися пограти просто у своє задоволення. Саме головне, що ми зустрілися, саме головне, що ми побачили друзів, поспілкувалися з ними".

Іван Васильович Бабій

Колектив Івано-Франківської обласної федерації футболу вітає голову Галицької РФФ Бабія Івана Васильовича з Днем народження! Бажаємо Івану Васильовичу міцного здоров'я, успіхів у відповідальній роботі, особистого щастя й благополуччя, позитиву і всього самого доброго! Нехай у всіх сферах життя і професійної діяльності супроводжує удача, відчувається щира і всебічна підтримка колег і друзів!

Чемпіонат області серед ветеранів 1972 року народження і старшіЧемпіонат області серед ветеранів 1972 року народження і старшіЧемпіонат області серед ветеранів 1972 року народження і старшіЧемпіонат області серед ветеранів 1972 року народження і старші

Підводячи підсумки турніру насамперед слід зазначити, що ветерани найбільше враження справили своєю грою – повною самовіддачею, азартом, волею до перемоги. Саме тій самовідданості, наполегливості, спортивному азарту і мають вчитися в них наші футболісти-юнаки. А ще – на футбольному полі панувала добра, щира, жартівлива атмосфера, старалися ветерани грати без зайвого "фанатизму", хоч, відомо, що футбол – гра жорстка і контактна, і без травм не обходиться.

Чемпіонат області серед ветеранів 45+. 25 листопада (субота)
1-й півфінал
Команда м. Івано-Франківськ – Збірна Галицького району – 6:1

2-й півфінал
Команда м. Калуш – Збірна Коломийського району – 0:0 (по пенальті - 5:4)

Матч за 3-є місце
Збірна Коломийського району – Збірна Галицького району – 4:0

Матч за 1-е місце
Команда м. Івано-Франківськ – Команда м. Калуш – 2:1

Джерело
 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.