- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Зимовий кубок ДЮФЛ України: "Тепловик-ДЮСШ-3" та ДЮСШ Тернопіль стартують з перемог

03 Лютого 2018 (19:01)
Сьогодні на стадіоні "Хет-Трик Арена" у Івано-Франківську стартував груповий етап Зимового Кубка Дитячо-юнацької футбольної ліги України у віковій категорії U-19. У двобої двох франківських команди "Тепловик-ДЮСШ-3" переміг ДЮФК "Ніка-05", а юнаки з ДЮСШ Тернопіль виявилися сильнішими за СДЮШОР "Прикарпаття" (U-19).

3 лютого, субота
ДЮФК "Ніка-05" Івано-Франківськ – "Тепловик-ДЮСШ №3" Івано-Франківськ - 0:3

Арбітр: Мирослав Липко (Городенка)
Асистенти: Гудима Микола (Обертин), Морозюк Богдан (Івано-Франківськ)
Голи: Пархуць 12, Слободян 63, Сировецький А. 75.
Текстова трансляція гри

Огляд матчу з сайту ДЮФК "Ніка-05":
Обидві команди розпочали жваво, та перший по-справжньому небезпечний момент суперники створили лише на 11-тій хвилині. Після розіграшу штрафного у виконанні "тепловиків" Андрій Приймак ледь не зрізав "круглого" у власні ворота, влучивши у поперечку. За кілька миттєвостей наша команда пропустила - не розібравшись під час кутового, захисники прогавили Ярослава Пархуця, що відкрив рахунок у зустрічі. Пропущений гол не вплинув на налаштування команди і Назар Воробчак двічі цілив з дальної відстані, та двічі м'яч пролетів вище воріт. На перерву команди пішли за мінімальної переваги "тепловиків" - 0:1.

На старті другого тайму Андрій Тринчук чудово приклався з-за меж карного майданчика - голкіпер номінальних господарів поля з другої спроби зафіксував м'яч. Згодом "свіжий" Андрій Боднарук замикав подачу з кутового та пробив трішки вище воріт. На 59-ій хвилині стався ключовий епізод матчу - Ярослав Семчук отримав незрозумілу другу жовту карту та покинув поле. Чисельною більшістю "тепловики" скористались одразу. Андрій Слободян прийняв м'яча у центрі карної та пробив точно в ціль - 0:2. На 75-ій хвилині Андрій Сировецький підбив остаточні 0:3 на користь "Тепловика-ДЮСШ-3".ДЮСШ Тернопіль – СДЮСШОР "Прикарпаття" Івано-Франківськ - 7:4

Арбітр: Заліський І.
Асистенти: Дорошенко Р., Микитин П.

Наступні матчі у франківській групі
5 лютого, понеділок
12.00 "Тепловик-ДЮСШ №3" Івано-Франківськ – ДЮСШ Тернопіль
14.30 СДЮСШОР "Прикарпаття" Івано-Франківськ – ДЮФК "Ніка-05" Івано-Франківськ

7 лютого, середа
12.00 "Тепловик-ДЮСШ №3" Івано-Франківськ – СДЮСШОР "Прикарпаття" Івано-Франківськ
14.30 ДЮСШ Тернопіль – ДЮФК "Ніка-05" Івано-Франківськ

Наша сторінка в мережі Фейсбук
Наш Телеграм-канал - https://t.me/sport_if
 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.