- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Володимир Ковалюк: "З командами Львівщини завжди хороші ігри"

09 Лютого 2018 (11:32)
Попри поразку в товариському поєдинку з «Рухом», головного тренера івано-франківського «Прикарпаття» Володимира Ковалюка загалом влаштували дії і настрій футболістів на полі.

- Враження тільки позитивні, відколи ми стали професійною командою, завжди намагаємося зіграти з винниківським «Рухом». Це досить хороша команда Першої ліги. Суперник серйозний, чим більше ми гратимемо з такими командами, тим більше проблем у своїй грі побачимо. Гра виявилася бойовою, мали хороші моменти, могли їх реалізувати. За моментами могла би вийти нічия. Але ми вперше вийшли на штучне поле, адже до цього працювали на зборах у Яремче. В цілому, я задоволений ставленням футболістів до роботи.

Ви вважаєте, що закономірною була би нічия сьогодні?
Ви бачили, що у другому таймі ми створили вдосталь гольових моментів, але м’яч не хотів йти у ворота. Далі ми пропустили другий гол, і «Рух» грав за результатом. Але хлопці не зупинилися хотіли довести, що можуть протистояти такому супернику, хотіли не програти, і це мене радує, тому що моменти створювали, а це найголовніше у футболі.

Попри те, що це товариський матч, - це ж іще західноукраїнське дербі…
Так, у західноукраїнському дербі команді ніколи не хочуть поступатися. Ми з тренером суперників і футболістами домовилися, щоби футболісти один одного поважали. Але з виходом на поле все забувається, і завжди є безкомпромісна боротьба. Всі хочуть перемогти. Нам цікаво грати у дербі, не важливо, чи це «Карпати», «Рух», ФК «Львів» чи «Скала». Завжди у нас хороші ігри проходять з командами Львівщини.

 Наша сторінка в мережі Фейсбук
Наш Телеграм-канал - https://t.me/sport_if
   

Джерело
 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.