- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Олександр Єжов: "Ми виховуємо майбутніх чемпіонів"

09 Лютого 2018 (17:20)

Тренер команди "Ніка-05" U-10 Олександр Олександрович Єжов розповів клубній прес-службі про тріумфальну зиму своїх вихованців.

- Ви працюєте з доволі юними дітками. Які принципи виховуєте у такому віці?
- Мої хлопці - переможці. Я, як тренер, прививаю їм риси переможців - вони найкращі, найсильніші, най-най. Коли діти виходять на поле у них має бути впевненість у своїх силах, впевненість у перемозі. Інколи ми проводимо матчі зі старшими суперниками і завдяки таким поєдинкам гартуємо характер, адже діти боряться, стараються не зважаючи ні на що. Такі товариські ігри дозволяють юним гравцям почуватись впевнено у матчах з ровесниками, адже ми виховуємо майбутніх чемпіонів.

Також у такому ранньому віці важливо прищепити дітям любов до футболу. Для того, щоб стати професійним футболістом повинна бути любов до футболу. Шалена любов до футболу. Тому у нашій школі проводимо цікаві, інтерактивні заняття, щоб дітям хотілось йти на тренування. Хочемо, щоб після школи вони не сідали за комп'ютер чи інші гаджети, а бігли на тренування.

Щодо тактико-фізичних аспектів футболу, то у такому віці робимо ставку на технічну складову вправ. Окрім того, у нас багато вправ на "мислення", адже футболіст повинен думати на полі, швидко приймати правильні рішення. І саме в такому віці ми закладаємо фундамент для майбутніх перемог і я впевнений, що мої хлопці ще покажуть себе у професійному футболі.

- Тож не дивно, що за час зимового періоду Ваші юні вихованці встигли вибороти два почесні трофеї.
- Так, в останній тиждень 2017-ого року ми брали участь у престижному турнірі Lviv Indoor Cup. На груповому турнірі мої вихованці здобули п'ять перемог та розписали одну мирову, забивши 50 (!) м'ячів у ворота суперників. У півфінальному поєдинку з рахунком 4:1 перемогли винниківський "Рух", а фінальний матч проти львівських "Карпат" став окрасою всього турніру. На трибунах зібралось дуже багато глядачів, що вірили у перемогу "Карпат", та мої хлопці були налаштовані рішуче. Чесно кажучи, скільки вболівальників на дитячих змаганнях я давно не бачив (посміхається - ред.). Ми переграли львів'ян тактично, перемогли з рахунком 2:0 та поповнили клубну скарбничку ще одним престижним трофеєм.

2018-й рік також відкрили перемогою - цього разу моїм хлопцям не було рівних у турнірі "Прикарпатське Різдво-2018", що проходив в Івано-Франківську. На цих змаганнях залишили позаду такі потужні футбольні школи як одеський "Чорноморець", чернівецька "Буковина", "Рух" (Винники) та львівські "Карпати". А от недавно повернулись з львівського турніру "Галицька зима", де не програли жодного поєдинку, та в підсумку посіли третю позицію, обігравши у матчі за "бронзу" сумську "Барсу" - 4:2.

- Які плани у підготовці до весняної частини сезону?
- Наразі ми готуємось до турніру пам'яті Юрія Йосиповича Шулятицького, що пройде з 19 по 21 лютого у Манежі КФВ. На турнірі зіграють 16 команд з усієї України. Зокрема, до Івано-Франківська приїдуть і чернівецька "Буковина", і львівські "Карпати", команди які мають на нас "зуб" за минулі поразки (посміхається - ред.). Та завдання лише одне - перемагати та залишити почесний кубок турніру пам'яті видатного прикарпатського футболіста та тренера в Івано-Франківську. Окрім того, нас запрошують на різноманітні всеукраїнські та міжнародні змагання та поки про це говорити ще рано. А вже навесні продовжуємо змагатись у чемпіонаті ДЮФЛІФО серед команд U-11. 

Інформаційна служба ФК "Ніка-05" Івано-Франківськ

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.