- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Єврокубки на SPORT.IF.UA: розпочинаємо у Турині та Базелі

13 Лютого 2018 (13:10)

Сьогодні важлива подія для любителів футболу, а також для тих, хто любить заглянути до букмекерів. Стартує стадія плей-офф Ліги чемпіонів УЕФА. Два матчі, в кожному з яких варто очікувати на несподіванки.

 Хоч поєдинки цього престижного турніру і не проводяться на Прикарпатті ("Хет-Трік Арена" під снігом, довелося "Ювентусу" грати в Турині), якось складно залишитися осторонь таких масштабних подій.

Обидва поєдинки розпочнуться о 21:45. Футбол 1 транслюватиме гру "Ювентус" - "Тотенхем". В цій парі напевно варто віддати перевагу господарям. Принаймні в домашньому протистоянні. Хоча, англійці зараз перебувають в чудовій формі - у останніх дев'яти поєдинках чемпіонату підопічні Почетіно не програють. Тому ставимо на бойову нічию - 1:1

В іншій грі, яку покаже Футбол 2, між собою зустрінуться "Базель" та "Манчестер Сіті". Ніби й маємо явного фаворита та одного з основних претендентів на титул. "МанСіті" впевнено лідирує в чемпіонаті Англії. Але восени "Базель" вже показував, що теж вміє грати у футбол (перемоги над "Манчестер Юнайтед", "Бенфікою"). Букмекери вірять у англійців, повіримо і ми - 0:2.
До речі, гра в Базелі цікава ще й тим чи дасть Гвардіола дебютувати в Лізі Чемпіонів українському півзахиснику Олександру Зінченко.

На нашій сторінці у Фейсбук ми запустили голосування, в яких пропонуємо вгадати результати матчів Ліги Чемпіонів. Приєднуйтесь - https://www.facebook.com/groups/108297225899641/

Також відкрито прогнози на 4-ий тур Призового конкурсу прогнозів - http://sport.if.ua/other/16928.html

Наша сторінка в мережі Фейсбук
Наш Телеграм-канал - https://t.me/sport_if 
 

 
Коментарі
13. 2 .2018 (17:59) andy178
нє-нє, Роман, ща загонять трактор на Хет-Трик і всьо буде ;) буде Юве)
13. 2 .2018 (18:43) TRJ3
Трахтор в полі дир-дир-дир)

13. 2 .2018 (19:47) zhenya82ts
Цікаво Ви якось конкурс прогнозів почали на тихо будь ))) . Вже 4 тур, а на сайті бачу вперше. Напевно як і більшість, бо всього 8 чоловік участь прийняло.
13. 2 .2018 (20:22) TRJ3
Вже три тури позаду і в кожному від 19 до 24 учасників було. Вже і на 4 тур більше 20 учасників відправило прогнози. Звідки ви взяли цифру 8. Щоб бачити, що конкурс стартував, треба на сайт заходити регулярно.
13. 2 .2018 (22:55) zhenya82ts
Заходжу кожен день. Дійсно учасників було більше, цифру 8 взяв з турнірної таблиці. Але зайшовши в сам конкурс, зрозумів, що турнірна таблиця подається Вами не повністю. Також зрозумів, що сам конкурс є "сусідом" шашок, шахів і тенісу, можливо ще якихось виду спорту в розділі "інше". Просто мене на Вашому сайті цікавить лише великий футбол, тому по іншим розділам не ходжу.
14. 2 .2018 (06:30) TRJ3
новина про конкурс, як і всі зявляється на головній сторінці. Ми вже шість років проводимо подібні конкурси, і кожного разу турнірна таблиця подавалася однаково - призери туру. А в загальний залік йдуть лише ті, хто потрапив у призери туру.

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.